Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 22. září

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - Ve studeném vzduchu bude počasí u nás ovlivňovat tlaková níže nad východní Evropou, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky. K ránu místy mlhy, zejména v Čechách. Na severovýchodě Moravy a ve Slezsku zataženo, místy občas déšť. V Beskydech trvalý déšť, který bude během noci slábnout. Nejnižší teploty 9 až 5 °C, při déletrvajím vyjasnění lokálně až 2 °C a ojediněle přízemní mrazíky. Slabý proměnlivý nebo severozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):Oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky. Ráno místy, zejména v Čechách mlhy. Na severu a severovýchodě zataženo až oblačno, místy občasný déšť nebo přeháňky. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C, na severovýchodě kolem 13 °C. Slabý proměnlivý nebo severozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup

Témata:  počasí mraky

Související

Aktuálně se děje

23. května 2025 11:35

Dáda Patrasová plní přání syna, ale má to háček. Tohle si doopravdy myslí

Dáda Patrasová v květnu plní přání syna Felixe, který si o maminku dělal po ztrátě milované dcery Aničky velké obavy. Nechala se tedy hospitalizovat na psychiatrii. Před několika dny se z oddělení poprvé ozvala. Nyní vyšlo poprvé najevo, jaký je její postoj k terapii. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy