Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 16. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Praha - Tlaková níže bude postupovat přes Rakousko a jižní Německo nad Francii a bude se vyplňovat. Později se nad naše území rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu od severozápadu, uvedl chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo, v jižní polovině území a na horách místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší teploty +1 až -3 °C, ojediněle náledí. Mírný severovýchodní až východní vítr 3 až 7 m/s, na Moravě ojediněle s nárazy kolem 15 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup

Rozptylové podmínky: dobré

Počasí přes den (07-24):Zpočátku oblačno až zataženo, v jižní polovině území a na horách místy, jinde jen ojediněle přeháňky sněhové nebo smíšené. Během dopoledne od severovýchodu místy ubývání oblačnosti na polojasno. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, v Polabí až 9 °C. Mírný východní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s bude k večeru slábnout.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

20. července 2026 17:52

StarDance bez šampionky. Bartuněk Hrstková prozradila, jak to cítí

Ještě více než dva měsíce nás dělí od začátku další řady StarDance, ale mnozí lidé spjatí s touto televizní show už vědí, že tentokrát budou na parketu chybět. Patří k nim i úřadující vítězka, která přiznala jisté zklamání ze své absence. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy