Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dočkáme se ještě léta? Počasí na noc a středu 21. srpna

Déšť v ulicích Prahy
Déšť v ulicích Prahy
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Zvlněná studená fronta postoupí ze střední Evropy k východu a od západu se nad naše území rozšíří tlaková výše, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, na většině území déšť nebo přeháňky, zpočátku místy déšť trvalejší a vydatnější a na východě ojediněle i bouřky. K ránu na severozápadě a západě Čech ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Nejnižší teploty 15 až 11 °C, na jižní Moravě 17 až 14 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy přechodně s nárazy kolem 15 m/s. Tlaková tendence: mírný vzestup Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno, na severozápadě až polojasno, místy déšť nebo přeháňky. Během dne ustávání srážek a později ubývání oblačnosti na polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C. Mírný severozápadní, postupně severní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s bude v Čechách během dne od západu slábnout. Tlaková tendence: setrvalý stav

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

18. prosince 2025 20:17

Fico přiznal vážné problémy s letadlem. Rozbilo ho auto se schůdky

Slovenský premiér Robert Fico (Smer-SD) přiznal, že letadlo, kterým odcestoval do Bruselu, utrpělo takové poškození, že nebylo schopné dalšího letu. Ficovi se nic nestalo, mohl tak opět přistoupit ke kritice unijní politiky. Tentokrát se zastal Srbska. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy