Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dočkáme se o Vánocích sněhu? Počasí na středu 25. prosince

Zima, ilustrační fotografie
Zima, ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Přes naše území dále k východu bude postupovat okluzní fronta a za ní k nám bude proudit chladnější a vlhčí vzduch od severozápadu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, na většině území občasný déšť nebo přeháňky, nad 900 m srážky sněhové. Nejnižší teploty 5 až 1 °C, v místech se slabým větrem až -1 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, v severovýchodní polovině území vítr slabý do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré, v severovýchodní polovině mírně nepříznivé. Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, místy občasný déšť nebo přeháňky, na horách srážky četnější, zpočátku nad 900 m, postupně nad 600 m srážky sněhové. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, bude během dne slábnout. Tlaková tendence: zpočátku slabý vzestup, postupně slabý až mírný pokles Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

15. listopadu 2025 8:59

Vaňkovi objevili nádor. Poprvé promluvil o chemoterapii

Filip Vaněk (48), známý stylista a hvězda pořadu Fashion Boss, se na celé tři měsíce stáhl z veřejného života a přerušil natáčení. Jelikož diváci sledovali pouze předtočené díly, nikdo netušil, že se Filip obává o svůj život a prožívá vážné zdravotní problémy.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy