V sobotu se očekává se oblačno až zataženo s přeháňkami na většině území. Na Moravě a ve Slezsku se místy objeví bouřky. Během dne se srážky postupně zeslabí a dočasně se objeví polojasno. Nejnižší noční teploty budou mezi 18 a 14 °C, na západě až 12 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 20 a 24 °C, ale v oblastech Polabí a Poohří mohou dosáhnout až 26 °C. Vítr bude mírný severozápadní, postupně se stáčející na západní směr, s rychlostí 2 až 6 m/s. V bouřkách se vítr přechodně zesílí. Na východě bude foukat slabý proměnlivý vítr.

V neděli bude převládat převážně oblačné počasí s místy deštěm nebo přeháňkami. Později se srážky zeslabí a oblačnost postupně ubude. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 16 a 12 °C. Nejvyšší denní teploty se očekávají mezi 22 a 26 °C, na jižní Moravě až 28 °C. Vítr bude mírný, během dne až čerstvý západní směr, s rychlostí 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s. Večer vítr oslabí.

V pondělí bude počasí převážně jasné až polojasné. Během dne se oblačnost zvýší a ojediněle se vyskytnou přeháňky. Nejnižší noční teploty budou mezi 15 a 11 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 23 a 27 °C. Vítr bude slabý, během dne mírný, převládat bude jihozápadní až západní směr, s rychlostí 3 až 7 m/s. Místy mohou být nárazy větru kolem 15 m/s.

Od úterý se očekává převážně jasné až polojasné počasí s ojedinělými přeháňkami nebo bouřkami při přechodně zvětšené oblačnosti. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 15 a 10 °C. Nejvyšší denní teploty se postupně zvýší z 23 až 27 °C na 27 až 31 °C.