Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Teplejšího počasí se ještě dočkáme, ukazuje předpověď

Teplejšího počasí se ještě dočkáme, ukazuje předpověď

Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Ačkoliv se tento týden budou teploty držet i kolem deseti stupňů, oteplení se ještě dočkáme. Ukazuje to předpověď ČHMÚ.cz na víkend a příští týden.

Předpověď na sobotu:

Oblačno až zataženo, místy, zejména v jihovýchodní polovině území déšť nebo přeháňky. Od severozápadu postupně ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C, na severozápadě až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. V Čechách slabý, na Moravě a ve Slezsku mírný severovýchodní až severní vítr 3 až 7 m/s bude večer slábnout.

Vyhlídka počasí od neděle do úterý:

Většinou polojasno. Zpočátku na východě území zvětšená oblačnost a ojediněle déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty 10 až 5 °C, v Čechách v neděli při zmenšené oblačnosti kolem 3 °C. Nejvyšší denní teploty v neděli 12 až 16 °C, v dalších dnech 16 až 21 °C.

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

25. listopadu 2025 10:35

25. listopadu 2025 9:53

Příště si to možná rozmyslí. Dara Rolins to schytala za show na Slavících

Jednou z hvězd nedělního předávání cen Český slavík byla Dara Rolins, která měla tu čest v přímém přenosu vystoupit. Na pódiu nebyla sama, ale u lidí chtěla jistě vyvolat jiné emoce, než naznačují komentáře na sociálních sítích. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy