Revue

Třetina dětí má poruchy spánku, oznámili lékaři

06.03. 12:47

Praha - Více než třetina dětí a mladých do 18 let v Česku trpí poruchou spánku. Zatímco u malých dětí se objevují problémy s usínáním či probouzením, u dospívajících je časté zpožďování spánku a jeho odsouvání do pozdních nočních hodin.

Facebook dokáže odhalit sebevražedné sklony

06.03. 12:20

Washington - Facebook přišel s velice užitečnou a zajímavou funkcí, která může pomoci uživatelům se sebevražednými úmysly a zachránit tak velké množství životů. Nástroj má lidem v těžkých chvílích pomoci a připomenout, že existují jiná řešení, než si vzít život.

Už nikdy nechci mít sex, řekla snoubenci. Co se pak stalo?

06.03. 11:44

Londýn - Říct muži před svatbou, že už nikdy nebude mít sex se svou manželkou, chce pořádnou dávku odvahy. Amy Fordová (24) tu sílu v sobě našla. Dokonce svému příteli dovolila spát s cizími ženami. Jí samotné totiž z jeho dotyků naskakovala husí kůže.

reklama

Svrab je na vzestupu. Jak ho poznat a jak se chránit?

05.03. 15:40

Praha - Zákožka svrabová napadá rok od roku čím dál více lidí. Kožní parazit se nově objevil i v mateřské škole na Českolipsku, kde dětem způsobil kožní vyrážky a svědivé ekzémy. Podle hygieniků je svrab na vzestupu. Nabízí se proto otázka, jak se mu vlastně můžeme bránit.

Veterináři varují před dáváním kostí psům

05.03. 14:35

Praha - Veterináři varují majitele psů, aby svým miláčkům nedávali kosti. Způsobují jim totiž zdravotní obtíže s mohou je i zabít! Některé pejsky museli operovat, aby jim ze střev odstranili úlomky

Samovznícení? V hotelu v Praze začal hořet jeden z hostů

05.03. 14:29

Praha - V hotelu na pražském Opatově v pátek večer znenadání vzplál jeden z místních hostů. Sedmašedesátiletý muž měl popáleniny na 50 procentech těla. Případem se nyní zabývá policie.

Zoo Praha má už 11 ibisů z 18 zpátky

05.03. 13:25

Praha - Pražská zoo má zpátky již 11. ibisa z 18, kteří v úterý uletěli z voliéry poškozené sněhem.

Syndrom zlomeného srdce: Okamžiky štěstí mohou poškodit zdraví

04.03. 18:31

Curych - Se zajímavou studií přišel tým švýcarských vědců. Emoční stres, který způsobuje bolest v hrudi a pocit, že člověk nemůže popadnout dech, může nastat i při pocitech štěstí.

Lék má nečekaný vedlejší účinek: Snižuje riziko rakoviny

04.03. 17:31

Washington - Užívání lékařských přípravků a prášků je často spojováno s nepříjemnými vedlejšími účinky a zdravotními riziky. Mezinárodní tým vědců ovšem odhalil, že dlouhodobé užívání aspirinu může mít naopak velmi pozitivní efekt na lidské tělo – konkrétně snížit riziko onemocnění určitými druhy…

Bible předpovídá konec světa formou obří invaze brouků +VIDEO

04.03. 14:25

Buenos Aires - Argentinské pláže zaplavila obří invaze brouků a lidé jsou zděšení. V Bibli tento úkaz předpovídá konec světa. Máme se bát? Odborníci se obávají, že ano.

Češi nahánějí ibise z pražské zoo. Co se stalo?

04.03. 13:20

Praha - Do ZOO Praha se již podařilo vrátit devět z 18 ibisů, kteří uletěli v úterý z voliéry poškozené mokrým sněhem.

Ivana Jirešová má novou lásku. Co prozradila o partnerovi?

03.03. 10:47

Praha - Vypadalo to, že se na krásnou herečku Ivanu Jirešovou (38) lepí smůla v lásce. Ale konečně přišel někdo, kdo si získal její srdce.

Herec Jude Law chtěl pomoct uprchlíkům. Ti ho ale agresivně napadli

03.03. 01:14

Calais - Jude Law je nejen úspěšný herec, kterého zbožňují ženy po celé planetě, ale také člověk se solidární duší. Velmi ho zaskočila situace v uprchlickém táboře ve francouzském Calais, a tak se rozhodl, že ho navštíví osobně. To se mu ovšem pěkně vymstilo.

Karel Gott má za sebou poslední chemoterapii

03.03. 01:06

Praha - Zpěvák Karel Gott absolvoval poslední chemoterapii. Podle průběžných výsledků jeho nádorové onemocnění ustoupilo. Zpěvák má před sebou ještě závěrečné vyšetření.

Babiš se vysmál oponentům: Ožením se a Agrofert převedu na Moniku

02.03. 00:53

Praha - Pokud koalice schválí návrh zákona o veřejných zakázkách a strany budou ministra financí nadále nutit vzdát se Agrofertu, pak se zřejmě dočkáme svatby. Andrej Babiš v úterý totiž zavtipkoval a prohlásil, že ještě stále má možnost požádat Moniku o ruku a Agrofert přepsat na ni.

reklama
Fotogalerie