Revue

Zoo Praha má už 11 ibisů z 18 zpátky

05.03. 13:25

Praha - Pražská zoo má zpátky již 11. ibisa z 18, kteří v úterý uletěli z voliéry poškozené sněhem.

Syndrom zlomeného srdce: Okamžiky štěstí mohou poškodit zdraví

04.03. 18:31

Curych - Se zajímavou studií přišel tým švýcarských vědců. Emoční stres, který způsobuje bolest v hrudi a pocit, že člověk nemůže popadnout dech, může nastat i při pocitech štěstí.

Lék má nečekaný vedlejší účinek: Snižuje riziko rakoviny

04.03. 17:31

Washington - Užívání lékařských přípravků a prášků je často spojováno s nepříjemnými vedlejšími účinky a zdravotními riziky. Mezinárodní tým vědců ovšem odhalil, že dlouhodobé užívání aspirinu může mít naopak velmi pozitivní efekt na lidské tělo – konkrétně snížit riziko onemocnění určitými druhy…

reklama

Bible předpovídá konec světa formou obří invaze brouků +VIDEO

04.03. 14:25

Buenos Aires - Argentinské pláže zaplavila obří invaze brouků a lidé jsou zděšení. V Bibli tento úkaz předpovídá konec světa. Máme se bát? Odborníci se obávají, že ano.

Češi nahánějí ibise z pražské zoo. Co se stalo?

04.03. 13:20

Praha - Do ZOO Praha se již podařilo vrátit devět z 18 ibisů, kteří uletěli v úterý z voliéry poškozené mokrým sněhem.

Ivana Jirešová má novou lásku. Co prozradila o partnerovi?

03.03. 10:47

Praha - Vypadalo to, že se na krásnou herečku Ivanu Jirešovou (38) lepí smůla v lásce. Ale konečně přišel někdo, kdo si získal její srdce.

Herec Jude Law chtěl pomoct uprchlíkům. Ti ho ale agresivně napadli

03.03. 01:14

Calais - Jude Law je nejen úspěšný herec, kterého zbožňují ženy po celé planetě, ale také člověk se solidární duší. Velmi ho zaskočila situace v uprchlickém táboře ve francouzském Calais, a tak se rozhodl, že ho navštíví osobně. To se mu ovšem pěkně vymstilo.

Karel Gott má za sebou poslední chemoterapii

03.03. 01:06

Praha - Zpěvák Karel Gott absolvoval poslední chemoterapii. Podle průběžných výsledků jeho nádorové onemocnění ustoupilo. Zpěvák má před sebou ještě závěrečné vyšetření.

Babiš se vysmál oponentům: Ožením se a Agrofert převedu na Moniku

02.03. 00:53

Praha - Pokud koalice schválí návrh zákona o veřejných zakázkách a strany budou ministra financí nadále nutit vzdát se Agrofertu, pak se zřejmě dočkáme svatby. Andrej Babiš v úterý totiž zavtipkoval a prohlásil, že ještě stále má možnost požádat Moniku o ruku a Agrofert přepsat na ni.

reklama
Fotogalerie