Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Plavec Phelps (31) se potají oženil

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Los Angeles - Podle internetového magazínu TMZ americký plavec Michael Phelps (31) na olympiádě v Riu rozšiřoval svou sbírku medailí jako ženatý muž.

Podle dokumentu o sňatku, který web zveřejnil, si Phelps vzal bývalou Miss Kalifornie Nicole Johnsonovou 13. června v Paradise Valley v Arizoně.

S Johnsonovou se plavec zasnoubil loni v únoru a letos v květnu přivítali na svět syna, který dostal jméno Boomer. Jeho partnerka 13. června umístila na svůj účet na instagramu společnou civilní fotku se zmínkou o "památném večeru".

Phelps, který v Riu zakončil kariéru ziskem pěti zlatých a jedné stříbrné medaile, přitom během olympiády časopisu People říkal, jak se nemůže dočkat svatby.

Témata:  Michael Phelps muži

Aktuálně se děje

27. října 2025 10:18

27. října 2025 4:00

Zimní počasí o podzimních prázdninách. Předpověď na pondělí mluví jasně

Dětem dnes sice pokračují pětidenní podzimní prázdniny, ale počasí bude místy spíše zimní. Navzdory tomu, že je teprve konec října. Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) může na horách napadnout až 20 centimetrů sněhu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy