Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zpěčka Madonna může adoptovat další dvě děti z Malawi, rozhodl soud

Maddona
Maddona
Foto: Reprofoto internet

Lilongwe - Nejvyšší soud v Malawi rozhodl, že americká zpěvačka Madonna může adoptovat dvě děti z této africké země.

Madonna požádala o osvojení na konci ledna. Vynesení verdiktu u soudu v hlavním městě Lilongwe se účastnila spolu se svými právníky, řekl mluvčí malawijské justice Mlenga Mvula.

V roce 2008 popová hvězda adoptovala syna Davida Bandu ze sirotčince v Malawi, o rok později adoptovala dceru Mercy James.

S filmovým režisérem Guyem Ritchiem, s nímž se rozvedla, má Madonna syna Rocca a ze vztahu s bývalým osobním trenérem Carlosem Leonem dceru Lourdes.

V roce 2006 zpěvačka založila nadaci Raising Malawi na pomoc sirotkům a chudým dětem na jihu Afriky.

Témata:  Madonna Malawi adopce

Související

Aktuálně se děje

25. července 2026 17:29

Roky jsme žili v omylu. Jde o první píseň legendárního Karla Gotta

V červenci si již několik let připomínáme nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta, i když už se neslaví jeho narozeniny. S veleúspěšnou kariérou začínal Gott v 60. letech minulého století. Víte, jak to bylo s jeho první písní? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy