reklama

Meghan se s Harrym rozhodla, že jejich syn Archie bude pokřtěn tajně, a navíc nezvykle o víkendu. Pro srovnání, vévodkyně Kate a princ William na křest povolili vstup médiím, aby mohli tuto událost zprostředkovat veřejnosti.

Asi nikoho nepřekvapí, že Meghan nic takového nedovolila. Naopak, nechtěla ani, aby prosáklo datum křtu. Na veřejnost nakonec ale unikly i další informace. 

Na křest bylo pozváno 25 hostů, ne všichni se ale účastní. Chybí například královna Alžběta II., která má jiné povinnosti. Co ale není známo je jméno samotného kmotra. 

Fotografie z křtu zveřejní princ Harry a vévodkyně Meghan později. Tím ale naštvali fanoušky, kteří královské rodině vzkazují, že jí to spočítají. Harry s Meghan podle řady lidí mohou zapomenout na to, že si za jejich peníze budou žít jako v bavlnce, ale pak se budou snažit utajit takové události.

Naštvaní uživatelé sociálních sítí tím naráží na renovace venkovského sídla Frogmore Cottage, kam se začátkem roku přestěhoval princ Harry a jeho žena Meghan. Ta přišla britskou státní pokladnu na 2,4 miliony liber (68,5 milionů Kč). 

Meghan si ale stojí za svým a chce Archieho vychovávat stranou od veřejného dění. Proč? Těžko říct, ona i Harry mají se slávou své zkušenosti a v případě dětí prince Williama a Kate se nezdá, že by na ně měla popularita špatný vliv.

Loading...

1 komentář (Poslední 06.07. 20:34) Napište svůj názor

reklama