reklama

Zpěvák, moderátor a herec Jakub Prachař ze slavného rodu Prachařů a celebritka Agáta (původně Hanychová) dostali své manžesltví do slepého místa, odkud zřejmě není cesty ven. Snaha o slepení tohoto rozbitého manžeství byla, ale prý už není cesty zpátky. A přiznejme si to, rozvod bude zřejmě těžký.

Agáta Prachařová na sociálních sítích pravidelně informuje své čtenáře a fanoušky co se u nich v soukromí děje. Na Instagramu oznámila i krizi, snahu o slepení vztahu, a nyní znovu přibývají indície, že se vztahem je konec.

"Život není to, co chceš, ale co vydržíš...," napsala modelka a přidala haštagy jako - nová zkušenost, zvládnuté, musím, freedom (volnost či svoboda). Tak si každý myslí jediné: manželé prodělávají posldní fázy své současnosti a blíží se rozvod.

"Je to už definitívní konec," jak napsal například server stars24.cz. Informace o rozpadu manželství Agáty a Jakuba měl potvrdit i zdroj z jejich okolí. "Agáta, ty jsi velmi silná žena. My ženy, matky, zvládneme všechno! Co tě nezabije, to tě posílí. Někdy to tak je. Hlavu vzhůru," píší její fanynky na sociálních sítích.

Jak tento příběh dopadne, sledujte dál s námi.

Loading...

1 komentář (Poslední 05.09. 14:20) Napište svůj názor

reklama