Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Až překvapivě upřímná. Agáta Hanychová řekla, jak to má s popularitou

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Instagram/Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se zdá být tou pravou osobou, pokud chceme někoho v Česku označit za profesionální celebritu. Zatímco mnohým by jistě takové označení vadilo, influencerka a dcera jedné ze známých hereček neváhá přiznat, že by bez slávy snad ani nedokázala žít. 

Opravdu není žádným tajemstvím, že Hanychová je dcerou herečky Veroniky Žilkové. Tento fakt zásadně ovlivnil její život. Influencerka v podcastu moderátora Čestmíra Strakatého upřímně přiznala, že si od dětství zvykala na zájem bulvárních médií. 

"Ono i pro mě bylo lehčí si to začít budovat, protože já už jsem se narodila do toho, že před barákem byli paparazzi," popsala trojnásobná maminka a zdůraznila, že oproti jiným měla zkušenosti a tím pádem i jistý náskok. 

"Já nebyla holka, která přijela z Ústí a najednou byla v novinách. Takže to pro mě bylo snažší a věděla jsem už od dětství, jak s tím pracovat," prozradila žena, kterou také proslavily vztahy s Jakubem Prachařem či Jaromírem Soukupem.

Hanychová zmínila, že její matka se ve vztahu k bulváru musela ovládat, což se Žilkové úspěšně daří dodnes. "Věděla jsem, že máma nemůže něco udělat, protože by to bylo v novinách," podotkla.

Agáta také přiznala, že jí sláva dělá dobře. "Byla bych asi nešťastná, kdybych nebyla známá. Asi jo. Myslím si, že to potřebuju k životu. Prostě mě to hrozně baví," uvedla. "Akorát jako na tom začátku v těch 18 letech, ty skandály, to už teď nedělám," dodala. 

Pozornost ale umí upoutat i tak. V posledních týdnech se hodně řešila kauza konce jejího společného podcastu s někdejší kamarádkou Ornellou Koktovou. Hanychová nyní rozjíždí podobný projekt na vlastní pěst. 

Témata:  Agáta Hanychová

Aktuálně se děje

10. srpna 2026 20:12

10. srpna 2026 4:00

Počasí bude opět i tropické, odhaluje předpověď na nový týden

V Česku se již během uplynulého víkendu navrátily nejvyšší teploty k tropickým hodnotám. V pondělí se oproti neděli ještě oteplí. Další vedra jsou pak očekávána v závěru tohoto týdne, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy