reklama

Eliška Bučková je na instagramu velmi populární. Ráda vystavuje svou vypracovanou krásnou postavu a to jí zajistilo už 127 tisíc sledujících na Instagramu. Ne každá žena se může pyšnit tak dokonalou postaviou ve třicítce. Nyní zveřejnila fotografie z dovolené, kde pózuje ve svých bikinách a ukazuje svá nádherně opálená prsa. Uživatelky jí takovou postavu závidí se slovy.

„Eliško, jste prostě krásná ženská, co má štěstí, že je krásně štíhlá, já kdysi také bývalá.. Teď po třech dětech už to tak není... Tlustá sice nejsem, ale tu štíhlou postavičku už holt nemám... Takže to je závist, já vám jí taky závidím, ale v dobrém, jste prostě KUSANEC,” komentuje českou krásku jedna z návštěvnic profilu.

Prostě celebrita...

„Jako já také závidím, ale plivat kvůli tomu na někoho nemusím. Pěkná postava a pěkná fotka celkově,“ okomentovala další sledující.

Eliška Bučková vyhrála v roce 2008 soutěž Česká Miss. Ve stejném roce reprezentovala Českou republiku na Miss Universe a obsadila 11. místo z 80 soutěžících. V roce 2010 se dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World. Dnes dokonce i zpívá v muzikálech v Divadle Broadway a zpívá v muzikálu Hamlet The rock opera.

Její osobní život jde jinou cestou, než byste čekali. Už zažila rozchod s Jakubem Vágnerem, se kterým se neshodoval pohled na budoucnost. On nechtěl děti. Dodnes je oficiálně nezadaná.

reklama