Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jan Tuna pořádně mate své fanoušky. Zveřejnil fotky z utajené svatby

Jan Tuna
Jan Tuna
Foto: FTV Prima

Kdyby byl apríl, mají fanoušci jasno, ale takhle jsou zmatení. Známý novinář Jan Tuna pořádně překvapil své fanoušky nejnovějším příspěvkem na sociálních sítích. Zveřejnil totiž několik svatebních fotografií. V bílých šatech se ale neobjevila známá herečka, se kterou by měl tvořit pár. 

Česko má za to, že Tuna tvoří pár s herečkou Nelou Boudovou. Ještě o Velikonocích ostatně sdílel na instagramovém profilu fotografie s ní, které na účtu stále visí. I proto jeho příznivce pořádně zaskočil nejnovější příspěvek z noci na sobotu.

Tuna zveřejnil několik fotografií, na nichž je zachycen v obleku s tajemnou blondýnkou ve svatebních šatech. "Někdy se podaří i něco utajit," napsal novinář ke snímkům bez bližších podrobností.

Fanoušci ihned začali spekulovat o tom, zdali se Tunovi podařilo utajit paralelní vztah až do svatby. Zvlášť když si všimli, že na profilu chybí prvomájová fotka polibku s Boudovou. Všechno ale nasvědčuje tomu, že nešlo o opravdovou svatbu.

Podle informací webu super.cz se má jednat o reklamu na nový televizní či divadelní projekt. Stoprocentně potvrzeno to ale není, protože Tuna na otázky redakce neodpověděl. 

Tuna se jako novinář poprvé proslavil ve službách TV Nova, kde několik let úspěšně působil jako reportér. Později pracoval pro Primu či Frekvenci 1. 

Témata:  Jan Tuna Nela Boudová

Související

Aktuálně se děje

15. listopadu 2025 16:49

Milion chvilek pro demokracii: Mikuláš Minář se vrací do čela

Ve spolku Milion chvilek pro demokracii, který svolává na pondělí demonstraci na pražském Staroměstském náměstí, došlo k významné změně v čele organizace. Dosavadního předsedu Lukáše Hilperta vystřídal zakladatel spolku a jeho někdejší předseda Mikuláš Minář. Minář byl ve spolku opět aktivně viditelný zhruba od září, kdy mimo jiné organizoval předvolební shromáždění. Podle jeho slov bude spolek v nadcházejících letech zapotřebí více než kdy dřív.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy