reklama

Je svalnatý a bohatý. Jaromír Jágr se zkrátka jeví jako dobrá partie, což si uvědomují i lidé kolem něj. Ti ho ostatně podle jeho slov také varovali před neuváženými vztahy.

"Mně většinou říkali, že jsou se mnou holky jenom kvůli penězům. To jsem slyšel pořád, ale já tomu nevěřím. Nedokážu si představit, že byl někdo s někým jenom kvůli penězům, aby tam nebyl cit nebo se mu na tom člověku něco nelíbilo. Z mého pohledu je to nesmysl," podle Sedmičky Jágr.

Dodal, že mu byl vždy líto jeho expřítelkyň. "Nehorší je, že pro ně nemůžeš nic udělat," svěřil se Jágr, který svůj poslední vztah ukončil teprve před několika měsíci.

Ani ten ale nebyl růžový. Modelka Veronika Kopřivová poměrně dlouho zásobovala fanoušky indiciemi, které naznačovaly, že mezi nimi není něco v pořádku. 

To se následně ukázal jako pravdivé, ale zatímco ona o nápadníka nouzi nemá, Jágr je pořád sám. Může si snad stěžovat na nedostatek zájmu? To pochybujeme.

Přesto, pokud byste měli na sportovní legendu zálusk, hokejista se svěřil s tím, kde hledá nové známosti. "Já jsem dřív sdílel názor, že v baru dobrou holku nenajdeš. Teď říkám, že taky chodím do barů, jsem tam možná častěji než kdokoli jiný, a myslím si, že jsem dobrý člověk, tak proč by ony nemohly být dobré?" uvedl Jágr.

reklama