Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jiřina Bohdalová o novém projektu: Měla právo veta, váhala do poslední chvíle

Jan Bendig a Jiřina Bohdalová
Jan Bendig a Jiřina Bohdalová
Foto: Instagram Jan Bendig

Jiřina Bohdalová udivuje svou dlouhověkostí a do práce už se zvládla vrátit i po nedávné operaci srdce. Konkrétně kývla na projekt zpěváka Jana Bendiga, i když ten to s ní neměl úplně jednoduché. 

Bendig v pondělí vydal novinku Slaďáky, přičemž jde o jeho mix nejlepších romských ploužáků. Fanoušky ale zaujme především to, že v projektu má svou roli i legendární Jiřina Bohdalová. Zpěvák jí náležitě poděkoval na instagramu. Označil ji za legendu a inspirativního člověka s obrovským srdcem a nezaměnitelnou energií.

"Což jste mi i při natáčení ukázala, když jste se o text zajímala a sama si ho upravovala, aby měl ještě větší hloubku. Jen díky vám má tento projekt velké poselství a věřím, že by spoustě lidí mohl otevřít oči," prohlásil někdejší účastník SuperStar.

Nyní se k celé záležitosti poprvé vyjádřila i slavná herečka. Přiznala, že myšlenka ji nejprve pobavila, takže kývla. "A to jsem ani nevěděla, jestli nebudu muset zpívat," řekla podle deníku Blesk s tím, že ji písnička oslovila. "Prostě jsem nemohla říct ne," konstatovala. 

Nakonec ale nastal jeden kritický okamžik. Ani krátce před premiérou nebylo jasné, zdali klip spatří světlo světa. "Měla jsem právo veta a váhala jsem, jestli jsem se rozhodla správně," svěřila se Bohdalová.

Bendig za ní musel vyrazit na chalupu a klip jí ukázat. Až pak dostal definitivní zelenou. "Je to krásný, slušný a hlavně dojemný. Prostě jsem věděla, že nemohu říct ne," dodala legenda naší kinematografie. 

Témata:  Jiřina Bohdalová Jan Bendig

Související

Aktuálně se děje

15. září 2025 11:53

Poslední přání Laury Dahlmeirové nebude vyslyšeno. Do hor míří speciální tým

Necelé dva měsíce po tragické smrti někdejší biatlonistky Laury Dahlmeierové to vypadá, že její poslední přání nakonec nebude vyslyšeno. Z Pákistánu totiž přicházejí zprávy, že do hor byl vyslán záchranný tým, který má najít její tělo a dopravit ho dolů. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy