Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Leoš Mareš opustil vysílání kvůli Hezuckému. Fanoušci drží palce

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Instagram Leoš Mareš

Mnoho Čechů je zvyklých jezdit do práce a cestu trávit ve společnosti Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. V posledních dnech se posluchači museli obejít bez druhého jmenovaného, který v nemocnici bojuje s nespecifikovanou nemocí. Dnes je však překvapila i Marešova absence. 

Z vysílání Evropy 2 se ve středu ráno ozvala pouze Katka Říhová, která posluchačům vysvětlila, proč tentokrát absentuje i Mareš. Podle jejích slov zůstal po boku parťáka v nemocnici.

"Jsme tu dnes s Martinem Cihlářem takzvaně na supla, je to Martinova premiéra za mikrofonem. Vysvětlíme vám, proč nastala tato situace. Celou noc jsme si psali s Leošem, spíš Martin si s ním psal. A Leoš se rozhodl, že zůstane u Patrika v nemocnici. My je tímto zdravíme," uvedla Říhová. 

Sám Mareš už v úterý přiznal, že o den dříve navštívil benešovskou nemocnici, kde Hezucký svádí boj se zdravotními problémy, hned dvakrát. 

"Já jsem se tam večer ještě vracel, protože mi psala Nikola (manželka Hezuckého - pozn. red.), že jí volala sestřička, abychom tam hned přijeli," uvedl Leoš v úterním vysílání. "Takže jsme tam byli ve třech, byli jsme tam do 23 hodin. Patrik tak jako pospával a vlastně se občas i usmál," prozradil posluchačům. 

Česko stále nezná celou pravdu o povaze zdravotních problémů Hezuckého. Lidé vědí, že ho trápí blíže nespecifikovaná nemoc, kterou sám označil za "nějaký moribundus". Když fanoušky informoval o svém zdravotním stavu, sdělil jim, že mimo provoz bude minimálně pět dní. Hospitalizace se však protahuje. 

Témata:  Leoš Mareš Patrik Hezucký

Související

Aktuálně se děje

26. prosince 2025 9:15

Vražda v rodině na Olomoucku. Dívka ji měla naplánovat s partnerem

Z případu vraždy v Bohuňovicích v Olomouckém kraji je nevídaná rodinná tragédie. Teenagerka podle závěrů vyšetřování zastřelila matku a postřelila otce, přičemž čin kvůli majetkovému prospěchu naplánovala se svým partnerem. Oběma hrozí až výjimečný trest. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy