Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lukáš Langmajer odhalil, s kým po rozchodu tráví nejvíce času

Lukáš Langmajer a Jitka Boho přiznali vztah.
Lukáš Langmajer a Jitka Boho přiznali vztah.
Foto: Instagram Jitka Boho

Český šoubyznys oběhla v minulém týdnu zpráva o rozchodu Lukáše Langmajera a Jitky Boho. Modelka se jako první vyjádřila ke konci vztahu, ale ani herec se nedržel úplně zpátky. Jeho první reakce však byla poměrně svérázná. 

Langmajer poprvé reagoval v neděli na sociální síti, kde zveřejnil video z divadelní šatny s hereckým kolegou Janem Dolanským. "Chtěl bych podat taky takový vyjádření a prozradit, s kým teď trávím nejvíc času," řekl mladší z bratrské dvojice. "Se mnou," vysvětlil Dolanský, který převzal slovo. 

Pravdivost spekulací o rozchodu hvězdného páru jako první potvrdila modelka. "Ano, je to pravda," řekla webu super.cz a odmítla věc dále komentovat. Nakonec se ale k okolnostem přece jen obsáhleji vyjádřila.

"Chtěla bych říct, že to, jak to skončilo, ty důvody… Nechci se v tom pitvat. Ty důvody známe my a zná je naše nejbližší okolí, naše rodina, a to je pro mě nejdůležitější. A vysvětlovat je lidem a do médií se mi zdá zbytečné," poznamenal podle již zmíněného webu. 

Boho zdůraznila, že intenzivního vztahu s Langmajerem nelituje, protože do herce byla opravdu zamilovaná. "A myslím, že to přišlo v tu správnou chvíli a že jsme se s Lukášem měli potkat a že jsme si měli nějaké věci ukázat. A možná mi urychlil odchod z toho předchozího vztahu, který by možná nějakým nefunkčním způsobem trval dál, ale stejně by k rozchodu dřív nebo později došlo," zmínila. 

Na závěr nastínila, proč došlo k rozchodu. "Je to tak, že jsme se na těch praktických věcech, které se týkají soužití, prostě neshodli a tam jsme naráželi. A poznali jsme, že každý na to společné žití máme jiný pohled a jiné představy o něm. A nešlo to. Tak proto se naše cesty rozešly," dodala modelka. 

Témata:  Lukáš Langmajer Jitka Boho

Související

Aktuálně se děje

23. března 2026 14:04

Smrtelná nehoda auta na Kolínsku. Tragédii nepřežil jeden z cestujících

Tragické následky má nedělní nehoda na Kolínsku ve středních Čechách. Jeden člověk nepřežil havárii osobního auta, další dva lidé utrpěli zranění. Příčina události je předmětem vyšetřování. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy