Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Marek Ztracený je zpět. První koncert po návratu se neobešel bez problémů.

Marek Ztracený
Marek Ztracený
Foto: Instagram Marek Ztracený

Marek Ztracený je zpět. Úřadující Slavík se poprvé od koncertů v Edenu vrátil na pódia. Bylo to opět v Praze, konkrétně na Výstavišti v Holešovicích. Vystoupení se neobešlo bez zajímavých momentů, ale také bez problémů. 

Ztracený se musel překonávat, protože si navzdory strachu z výšek vymyslel velkolepý nástup. K divákům se nechal spustit z nejvyššího bodu pódia, ačkoliv pořadatelé si o zpěváka dělali obavy, protože odmítal jištění. V Praze přitom poměrně foukalo. Naštěstí všechno dobře dopadlo. 

"Je to oficiální. Jsme zpátky," mohl Slavík po koncertě prohlásit na instagramu, kde nezapomněl poděkovat hostům a dalším účinkujícím za účast. Vděčný je samozřejmě i fanouškům, kteří areál na Výstavišti zaplnili.

"Vítejte zpátky na cestě rovný i klikatý. Chyběli jste nám a považuji Marka Ztraceného za znovu nalezeného. Atmosféra se nedá popsat to se musí zažít… Díky, že jste na nás nezapomněli a tyhle dva večery udělali výjimečnými. Milujeme vás," vzkázal hitmaker.

Ztracený se aktuálně těší na další zastávky turné, dvě následující proběhnou v Kutné Hoře a Pardubicích. Na té pražské se ale vyskytl i jeden problém. Společnost, která měla na starosti stánky s občerstvením, se omluvila za neúměrné čekání ve frontách. Příčinou byla technika a také podcenění rozsahu akce.

"Přeposílám vyjádření společnosti, která zajišťovala občerstvení na našich koncertech tento víkend, a mrzí mě, pokud se vás to týkalo," dodal Ztracený na sociální síti. 

Témata:  Marek Ztracený

Související

Aktuálně se děje

11. října 2025 8:42

Monika Absolonová si moc radosti neužila. Budu ještě smutnější, avizuje

Monika Absolonová se sice s otcem svých dětí rozešla, ale domácnost nesdílí jen se dvěma syny. O to, aby řeč nestála, se stará i čtyřnohý domácí mazlíček. Zpěvačka ale nyní přiznala, že pejsek má vážné zdravotní problémy. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy