reklama

Kultovní seriál Přátelé vysílaný po celém světě proslavil jeho herce ze dne na den. Zatímco začínali s honoráři ve výši několik tisíců dolarů, nakonec skončili jako milionáři. Pak se ale jejich cesty rozešli, a někdo šel více, jiný méně úspěšnou cestou. 

Nejhůř dopadl právě Perry. Odstartovat úspěšnou kariéru po seriálu Přátelé, tak jak to například dokázala jeho kolegyně Jennifer Anistonová, se mu nikdy nepodařilo.

Rodák z Williamstownu ve státě Massachusetts si sice ke konci natáčení vydělával milion dolarů za epizodu, vyjma úspěšného snímku Můj soused zabiják, kde si zahrál po boku hvězdného Bruce Willise, se ale prosadit nedokázal.

Svou roli na tom zřejmě má i jeho závislost. Už v době natáčení bojoval se závislostmi na lécích, alkoholu i drogách. Přibral, zestárl a fanouškům se před očima měnil k nepoznání. 

Perry před lety přiznal, že za vším stojí jeho odpor ke slávě. Nemá rád pozornost okolí, díky problémům ji na sebe ale přitáhl více, než je zdrávo.

V současné době herce na obrazovkách vidět není. Naposledy si na před kameru stoupnul před více než 10 lety, a zdá se, že do kapsy ani přesto hluboko nemá. 

Herec se vyhýbá veřejnosti a své soukromí pečlivě tají. Fotografům se sice povede ho jednou za čas zachytit na ulici, to je ale vše, co o něm svět momentálně ví.

reklama