reklama

Královský pár, který se stal terčem útoků ze strany kritiky, není na očištění svého jména sám. Hollywoodská PR agentura Sunshine Sachs, která je vyhlášena tím, že patří mezi ty nejlepší v oboru, jim pomůže. Proč si ovšem královský pár najal americkou agenturu, když má k dispozici tým specialistů v Buckinghamském paláci?

Meghan s Harrym toho mají za sebou v poslední době poměrně dost. Jako kdyby nestačilo, že létají společně s jejich synem Archiem soukromým tryskáčem, na rozdíl od Kate s Williamem, kteří k přepravě používají nízkonákladová letadla v rámci ochrany životního prostředí. Po skandálních hádkách vévodkyně s otcem se objevily informace o tom, že Meghan společně s vévodou chtějí utéct do vily v Malibu a opustit tak Velkou Británii.

Pro Meghan, která je zvyklá na život v Hollywoodu nebyla snadná cesta přejít ze svého životního stylu na prominentní postavu člena královské rodiny. Touha po starém životě může být jedním z důvodů jejího rozhodnutí.

Agentura Sunshine Sachs už mnoho skandálů slavných osobností v minulosti "zametla pod koberec" a to bude nejspíš důvod, proč si najali Meghan s Harrym právě ji. Podle oficiálního vyjádření si pár agenturu najal proto, aby jim pomohla při rozjíždění charitativní organizace v USA. Informoval o tom server The Sun. Kolik je tato akce bude stát peněz, zatím není známo.

Loading...

1 komentář (Poslední 06.09. 12:41) Napište svůj názor

reklama