Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

První "miluji tě". Meghan prozradila, zda ho řekla ona, anebo princ Harry

Vévodkyně Meghan ve své show.
Vévodkyně Meghan ve své show.
Foto: Instagram / Meghan Markle

Vévodkyně Meghan si opět říká o pozornost v rámci spolupráce páru se streamingovou platformou Netflix. V úterý má totiž premiéru druhá řada série With Love, Meghan. Lidé se tak dozvěděli některé novinky o příběhu lásky vévodkyně s princem Harrym. 

Meghan se totiž před kamerami Netflixu nechala slyšet, že věděla, že Harryho miluje, od třetího rande, když spolu byli v africké Botswaně. Byl to ale podle jejích slov mladší syn krále Karla III., který jako první řekl "miluji tě", upozornila BBC

Vévodkyně také prozradila, co její manžel nemá rád na talíři. V rozhovoru s kuchařem José Andrésem odhalila, že princ nerad jí humry. "To snad ne. A opravdu sis ho vzala?" podivil se nad rozhodnutím hlavní aktérky pořadu. 

Harry se před kamerou ani jednou neobjevuje, chybí také děti páru, tedy Archie a Lilibet. Rodiče se je totiž snaží chránit. BBC také zmínila, že v celé sérii nezazní jediná poznámka o dřívějším angažmá dvojice v řadách britské královské rodiny. 

Harry se s americkou herečkou Meghan Markleovou zasnoubil po roce vztahu v listopadu 2017.  Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se nakonec vzali 19. května 2018 v kapli svatého Jiří na zámku Windsor.

Následný vývoj byl ale poněkud překvapující a dospěl do bodu, kdy princ a jeho žena opustili institut královské rodiny. Dnes žijí se synem Archiem a dcerou Lilibet Dianou na západním pobřeží Spojených států. 

Témata:  Meghan Markleová Princ Harry královská rodina

Související

Aktuálně se děje

6. října 2025 9:51

Veronika Žilková a podvodníci. Jednou naletěla, psal jí i falešný Petr Rychlý

Leckdo by se styděl, kdyby se stal obětí podvodníků, a raději by o tom nemluvil. V případě Veroniky Žilkové to neplatí. Známá herečka přiznala, že naletěla. Teď dokonce o své zkušenosti s podvodníky - a není jenom jedna - vyrazila vyprávět do televize. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy