Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tvůrce Kravaťáků odhaluje: Meghan o sobě měla pochybnosti

Meghan Markleová
Meghan Markleová
Foto: Wikimedia Commons

Meghan Markle, známá dnes jako vévodkyně ze Sussexu, si při svém konkurzu na roli Rachel Zane v seriálu "Kravaťáci" (v originále "Suits") nebyla jistá svým výkonem. Domnívala se, že její vystoupení nebylo dostatečně přesvědčivé. Nicméně tvůrce seriálu, Aaron Korsh, měl na její výkon zcela odlišný názor. 

Korsh vzpomíná, že Meghan přišla na konkurz a předvedla "spektakulární" výkon, který okamžitě zaujal celý tvůrčí tým. Její chemie s ostatními herci byla natolik evidentní, že jí role Rachel Zane byla nabídnuta bez váhání. 

Přestože Meghan měla pocit, že na konkurzu neuspěla, její přirozený talent a charisma přesvědčily tvůrce seriálu o opaku. Aaron Korsh a režisér seriálu byli nadšeni jejím výkonem a shodli se, že Meghan je pro roli Rachel Zane tou pravou volbou. Tato role se stala klíčovým bodem v její herecké kariéře a přinesla jí mezinárodní uznání, informuje server People. 

Meghan během svého působení v seriálu "Kravaťáci" nejenže získala srdce diváků, ale také prokázala svůj herecký rozsah a schopnost ztvárnit komplexní postavy. Její postava Rachel Zane se stala jednou z nejoblíbenějších v seriálu a přispěla k jeho celosvětové popularitě. Meghan často vzpomíná na své působení v seriálu s vděčností a láskou, což dokazuje i její nedávná podpora kolegů při oznámení jejich nového podcastu. 

Po odchodu ze seriálu v roce 2017 se Meghan zaměřila na nové životní kapitoly, včetně své role v britské královské rodině. Nicméně její čas strávený v "Kravaťácích" zůstává důležitou součástí její kariéry a fanoušci seriálu si její postavu stále pamatují a oceňují. Nedávné oživení zájmu o seriál na platformě Netflix přineslo Meghaninu práci novým generacím diváků, kteří objevují kouzlo "Kravaťáků" a talentované obsazení, včetně Meghan Markle jako Rachel Zane.

Témata:  Meghan Markleová herci

Související

Aktuálně se děje

21. ledna 2026 21:05

21. ledna 2026 16:03

Sám sobě konkurentem. Karel Šíp to v únoru rozjede s další talk show

Karel Šíp vstoupil do nového kalendářního roku jako osmdesátník, přesto ani v důchodovém věku nezastavuje. Na obrazovkách České televize pokračuje jeho Všechnopárty, s další talk show vyrazí moderátor a bavič už za několik týdnů na turné po Česku. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy