Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

VIDEO: Hasiči operovali 40 metrů nad zemí. Zachraňovali 21 lidí z atrakce zábavního parku

Hasiči zachraňovali 21 lidí z porouchané atrakce
Hasiči zachraňovali 21 lidí z porouchané atrakce
Foto: YouTube

Los Angeles - Jednadvacet lidí museli hasiči zachraňovat z výšky 40 metrů. Jedna z atrakcí v zábavním parku se totiž porouchala.

Někteří z milovníků adrenalinových zážitků strávili na atrakci přes sedm hodin, informoval zpravodajský server BBC.

Více než dvě desítky návštěvníků zábavního parku Knott's Berry Farm nedaleko Los Angeles uvízly na atrakci s názvem Sky Cabin čili Nebeská kabina, která zájemce pomalu dopraví na zčásti uzavřené vyhlídkové terase až do výšky čtyř desítek metrů.

Provozovatelé se porouchané zařízení nejprve snažili opravit, zhruba po třech hodinách neúspěšných pokusů ale zavolali pomoc. Hasiči se další dvě a půl hodiny rovněž snažili o opravu, nakonec ale museli s lidmi po jednom slaňovat na zem.

Témata:  USA zábavní parky

Související

Aktuálně se děje

10:09

Michaela Nosková promluvila o smrti bratra. Podívala se na zprávy a už měla obavy

Michaela Nosková se rozhodla vystoupit z komfortní zóny a před televizními kamerami učinila velké odhalení. Prozradila totiž, že její rodinu před více než 30 lety zasáhla tragédie. Populární zpěvačka přišla o bratra. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Vladimir Putin

Komentář

Putin se Zelenského bojí. Ukrajinský lídr zosobňuje vše, co ho děsí

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj minulý týden veřejně vyzval ruského diktátora Vladimira Putina, aby se ve čtvrtek osobně dostavil na jednání do Istanbulu. Reagoval tak na předchozí (a zjevně neupřímný) návrh Moskvy o možném setkání v Turecku. Co však Kreml zřejmě neočekával, bylo, že se Zelenskyj rozhodne obrátit jejich hru proti nim a přenést odpovědnost za (ne)účast přímo na Putina. Tím Zelenskyj zasadil ruskému režimu strategický úder, na nějž nebyl připraven.