Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V obchodním domě v USA vypukla střelba. Jeden mrtvý a dva zranění

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Coral Cables - V obchodním domě na Floridě dnes vypukla střelba. Zatím neznámý útočník zabil nejméně jednoho člověka a další zranil. Na místě vypukla panika a lidé se schovávali před útočníkem.

Podle CNN byli dva lidé letecky přepraveni do nemocnice. Rozsah a vážnost jejich zranění zatím není znám. Další postřelený leží podle televize na místě mrtvý.

Manažer restaurace Yard House Tim Hartog pro televizi uvedl, že těsně po útoku uzamkl dveře restaurace a všichni hosté se schovali pod stůl nebo utekli do zadních částí restaurace. "Všude byla policie," dodal.

"Modlete se za bezpečí všech v Merrick Parku. Všechno je zamčené. Jsme v kuchyni v Yard House. Policie, do toho!" napsal na twitter v průběhu útoku Susan Amat.

Témata:  USA střelba v USA policie USA

Související

Aktuálně se děje

2. dubna 2026 5:00

Počasí o velikonočních svátcích: Teploty výrazně porostou

Nadcházející dny přinesou do Česka postupný zlom v charakteru počasí. Zatímco druhá polovina pracovního týdne bude ještě ve znamení chladnějšího a spíše oblačného proudění, víkend slibuje výrazné oteplení, které vyvrcholí v neděli téměř letními teplotami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Donald Trump

Vrátíme Írán do doby kamenné, pohrozil Trump v projevu

Americká armáda velmi brzy dokončí operaci v Íránu, protože dosáhla ohromujících vítězství, řekl americký prezident Donald Trump v ostře sledovaném projevu. Řeč trvala celkem 19 minut. Konflikt podle jeho slov potrvá ještě nižší jednotky týdnů. Trump také znovu pohrozil Teheránu útoky na elektrárny a ropná zařízení, pokud nedojde k dohodě.