Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Střelba v USA si vyžádala jednoho mrtvého a tři zraněné

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: dodmedia.osd.mil

Washington - Nejméně jeden člověk zemřel a tři byli zraněni při střelbě v nákupním centru a obchodě v americkém státě Maryland. Informovala o tom místní policie.

Zatím není jasné, zda mají obě události, k nimž došlo nedaleko americké metropole Washingtonu, něco společného, uvedl list The Washington Post. Školy v okolí byly uzavřeny.

V prvním případě se střílelo v nákupním centru ve městě Bethesda, kde byli postřeleni tři lidé. O jejich zdravotním stavu nejsou známy bližší podrobnosti.

Další člověk byl zastřelen v obchodě vzdáleném několik kilometrů. Podle policie není důvod se domnívat, že by oběti střelce znaly.

Témata:  střelba v USA policie USA

Související

Aktuálně se děje

7. května 2026 14:36

Jiřina Bohdalová chyběla na akci, kde měla být v hlavní roli

Jiřina Bohdalová má za sebou nedělní oslavu narozenin. Letos to byly už pětadevadesáté, což je opravdu úctyhodný věk, takže není divu, že náročný večírek se na legendě české kinematografie podepsal. Slavná herečka dokonce musela vynechat jednu akci. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy