Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při střelbě na univerzitě v USA zemřeli dva mladíci, policie hledá pachatele

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Grambling - Při noční střelbě v areálu univerzity v americkém státě Louisiana zemřeli dva mladíci, incidentu předcházela hádka na kolejích. Po pachateli policie pátrá.

Výstřely se ozvaly dnes po půlnoci (ráno SELČ) v areálu univerzity ve městečku Grambling na severu Louisiany.

Když na místo dorazili policisté, našli na dvoře mezi dvěma budovami kolejí dva mrtvé mladíky (oba 23), z nichž jeden byl místním studentem.

"Šlo o hádku, která začala v jednom z pokojů a pokračovala až na dvůr," řekl mluvčí místního šerifa Stephen Williams, podle něhož policisté vyslýchají svědky a pátrají po pachateli.

Témata:  střelba v USA USA policie USA

Související

Aktuálně se děje

2. listopadu 2025 9:09

Zemřel Daniel Krištof (†46). Šéf Úřadu práce podlehl těžké nemoci

Českou státní správou otřásla před víkendem smutná zpráva. Ve věku pouhých 46 let zemřel úřadující generální ředitel Úřadu práce Daniel Krištof. Úřad vedl v posledních dvou letech. Podle dostupných informací podlehl těžké nemoci. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy