Washington – Ke slyšení před výbor amerického Senátu pro zpravodajské služby bude znovu pozván Jared Kushner, zeť prezidenta Donalda Trumpa. Podnětem k žádosti o nové slyšení byl dnešní výslech Michaela Flynna, bývalého bezpečnostního poradce Bílého domu.
Novinářům to dnes ve Washingtonu oznámil člen výboru Mark Warner. Kushner, který je jedním z Trumpových hlavních poradců, se se členy výboru už letos setkal.
Kushner letos vypovídal před členy dvou senátních výborů o svých stycích s ruskou právničkou Nataljí Veselnickou, která má údajně vazby na Kreml. Veselnická měla disponovat kompromitujícími materiály na Trumpovu protikandidátku v prezidentských volbách Hillary Clintonovou.
„Je řada takových, jako je pan Kushner, které si budeme chtít znovu pozvat," řekl Warner.
Flynn se vyšetřovatelům přiznal, že lhal při dřívějších výpovědích o svých stycích s bývalým ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem.
Témata: USA, Michael Flynn, Senát USA, Jared Kushner
Související
22. dubna 2025 13:06
19. dubna 2025 14:50
19. dubna 2025 9:52
18. dubna 2025 21:13
18. dubna 2025 10:29
13. dubna 2025 21:57