Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ve škole v Los Angeles se střílelo, zraněný žák bojuje o život

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Los Angeles - Při střelbě ve škole v Los Angeles byli zraněni nejméně dva žáci. Podle záchranářů je jeden z nich, patnáctiletý chlapec, v kritickém stavu.

Stanice Fox News odvoláním na seržanta Edwarda Bernala z losangeleské policie uvedla, že dva studenti - chlapec a dívka - byli při střelbě zasaženi.

Útočníkem byla studentka, kterou policie mezitím odzbrojila a zadržela. Jméno a věk střílející studentky policie neuvedla. Ujistila, že situaci má pod kontrolou.

Střelba se odehrála krátce před devátou hodinou dopolední místního času ve třídě druhého stupně základní školy Salvadora Castra, která se nachází ve společném areálu se střední školou Belmont. Škola leží nedaleko od centra města.

Témata:  střelba v USA USA policie USA

Související

Aktuálně se děje

5:00

Počasí: Silné mrazy o víkendu neskončí. Příští týden se opět vrátí

Česko prožívá jeden z nejchladnějších týdnů letošní zimy. Podle dat z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) nás čeká mrazivý zbytek týdne, po kterém přijde v pátek zvrat provázený sněžením a nebezpečnou ledovkou. Příští týden se ale mrazy opět vrátí.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Donald Trump

Trump chce Grónsko koupit. Evropě se to nelíbí

Vlády Dánska a Grónska usilují o urgentní schůzku s americkým ministrem zahraničí Marcem Rubiem. Reagují tak na stupňující se rétoriku Washingtonu, který v úterý znovu potvrdil svůj záměr ovládnout tento strategický arktický ostrov. Napětí mezi spojenci v NATO dosáhlo vrcholu poté, co Bílý dům prohlásil, že pro získání Grónska zůstává „vojenská varianta vždy ve hře“.