Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Potvrzeno: Hvězda filmu Superman spáchala sebevraždu

Film, ilustrační foto
Film, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Washington - Vyšetřování ukázalo, že americká herečka Margot Kidderová, kterou proslavila hlavní ženská role ve filmovém zpracování komiksu Superman, spáchala sebevraždu. Její tělo bylo nalezeno v květnu.

Herečka dle úřadu koronera požila nadměrnou dávku léků a alkoholu. Její manažerka v květnu uváděla, že Kidderová zemřela ve spánku.

Nejslavnější rolí Kidderové byla novinářka Lois Laneové ve filmech o Supermanovi, kde se objevila po boku Christophera Reevea, s nímž ji od natáčení až do jeho smrti v roce 2004 pojilo blízké přátelství.

Kanadská rodačka celý svůj život bojovala s psychickými problémy. Ty se podle AP vystupňovaly po autonehodě z roku 1990, kvůli níž se dostala do dluhů a dva roky musela používat invalidní vozík.

Témata:  sebevražda filmy USA

Související

Aktuálně se děje

13. ledna 2026 14:09

Nohavica a překlady písní od Beatles. Známý moderátor ho popíchl

Jaromír Nohavica překvapil návštěvníky koncertu jiného písničkáře, když se objevil na pódiu a zazpíval písně The Beatles. Neuniklo to ani televiznímu moderátorovi Jakubu Železnému, který využil příležitosti a do hudebníka si rýpl. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy