Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Musk v žertu na twitteru napsal, že koupí Coca-Colu a do nápoje vrátí kokain

Elon Musk
Elon Musk
Foto: Facebook

Šéf společností Tesla a SpaceX Elon Musk, který tento týden dosáhl dohody ohledně převzetí firmy Twitter, na stejnojmenné sociální síti v žertu napsal, že příště koupí společnost Coca-Cola a do jejího nápoje vrátí kokain.

Musk je nejbohatším člověkem na světě a za Twitter zaplatí kolem 44 miliard dolarů (asi bilion Kč).

Musk svou poznámkou na twitteru odkazoval na původní recepturu nápoje, který byl uveden na trh v roce 1886 jako posilující lék na různé neduhy.

Next I’m buying Coca-Cola to put the cocaine back in

— Elon Musk (@elonmusk) April 28, 2022

Tržní kapitalizace společnosti Coca-Cola se nyní pohybuje kolem 284 miliard dolarů. Podle žebříčku miliardářů, který sestavuje agentura Bloomberg, činí Muskův majetek nyní zhruba 253 miliard dolarů. Druhým nejbohatším člověkem světa je nyní se 162 miliardami dolarů zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos.

Témata:  Elon Musk

Související

Aktuálně se děje

18. ledna 2026 13:39

Oslepla na obě oči, sama se už ani neposadí. Stav oblíbené moderátorky Báry Tlučhořové se horší

Zdravotní stav moderátorky rádia Kiss Báry Tlučhořové, která již šest let svádí statečný boj s nádorem na mozku, se v posledních týdnech kriticky zhoršil. Oblíbená tvář éteru, která se v roce 2022 stala maminkou dvojčat, nyní čelí nejtěžší životní zkoušce. Podle informací od jejích blízkých už Bára ztrácí sílu i chuť komunikovat a její organismus na dostupnou léčbu přestává reagovat.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy