Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie v Chorvatsku zadržela Čecha, natáčel si cizí děti na pláži

Věznice
Věznice
Foto: Pixabay

Policie v Chorvatsku zadržela šestašedesátiletého Čecha kvůli tomu, že si mobilním telefonem natáčel cizí děti na pláži v Crikvenici. Informovala o tom tamní média a policie.

Českého občana se policii podařilo zadržet díky pohotové reakci místních obyvatel. Muž si podle jejich slov natáčel a fotil cizí děti na městské pláži. O případu informovala chorvatská média.

Chorvatský deník Jutarnji uvedl, že trestní vyšetřování odhalilo, že děti natáčel pětkrát a dopustil se tak opakovaně trestného činu porušení soukromí dítěte.

Zatčen byl 2. září na základě tipu od obyvatel a byl vzat do vazby. Mobilní telefon, který používal k natáčení dětí na jedné z městských pláží v Crikvenici mu byl odebrán.

Český občan byl podle policejního oddělení Primorje-Gorski Kotar nahlášen i příslušné prokuratuře.

Podobným případem se chorvatská policie zabývala už v červenci. Tehdy skončil tehdy v poutech jednašedesátiletý Němec a sedmapadesátiletý Belgičan. Oba si nahé děti fotili a natáčeli v kempu na Istrii.

Témata:  Chorvatsko věznice

Aktuálně se děje

14. července 2024 17:59

Hamás vzdal snahu o příměří v Gaze. Jednání s Izraelem končí

Konec války v Pásmu Gazy se opět oddálil. Palestinské militantní hnutí Hamás v neděli oznámilo, že se stahuje z vyjednávání o příměří, informoval web France24. Hamás konstatoval, že je připraven obnovit jednaní ve chvíli, kdy Izrael prokáže, že skutečně stojí o uzavření dohody. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy