Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Střelec zaútočil na školním fotbalovém zápase v USA. Vypukla panika

Krimi, ilustrační fotografie
Krimi, ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Vážné zranění tří lidí si v noci na dnešek vyžádala střelba na školním zápase amerického fotbalu v americkém státě New Jersey. Oznámila to policie města Pleasantvillu, kde se incident stal. Útočník byl zadržen a obviněn z pokusu o vraždu, další čtyři osoby policisté obvinili z nezákonného držení zbraní.

Střelba vyvolala paniku mezi diváky, kteří v hrůze prchali z místa střelby.

Poráželi oplocení hřiště, rodiče se zoufale pokoušeli před davem uchránit své děti, popsala situaci agentura AP. Kromě tří postřelených ale nikdo další zraněn nebyl.

Incident se stal jen necelé dva dny po střelbě na střední škole v kalifornském městě Santa Clarita, kde šestnáctiletý mladík zabil dva spolužáky a další tři zranil. Sám se střelil do hlavy a v pátek zranění podlehl.

Témata:  střelba v USA USA policie USA

Aktuálně se děje

23. května 2024 14:46

Norsko uzavře hranice ruským turistům

Norská vláda od 29. května zavede dodatečná omezení vstupu pro občany Ruska, kteří cestují do Norska za turistikou nebo "jinými nepodstatnými účely". Informace byla zveřejněna ve středu na webových stránkách kabinetu, jak uvádí agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Viktor Orbán /Fidesz/, maďarský premiér

Mluvit o ruské hrozbě je spíše přípravou na vstup do války, tvrdí Orbán

Mluvit o ruské hrozbě je spíše přípravou na vstup do války. To, co se děje nyní, je podobné jako při burcování před první a druhou světovou válkou, co lze vidět v médiích a ve vyjádřeních politiků, řekl v pátek ráno předseda maďarské vlády Viktor Orbán v pravidelném rozhovoru pro veřejnoprávní rozhlas Kossuth Radio.