Kniha, která podle nakladatele vyjde 6. prosince a bude se jmenovat A Message from Ukraine (Zpráva z Ukrajiny), bude obsahovat šestnáct Zelenského projevů. Prezident napíše i úvod knihy, o předmluvu se postará Arkadij Ostrovskij, který pracuje pro týdeník The Economist a specializuje se na Rusko a východní Evropu.

Zelenskyj v prohlášení, které zveřejnilo nakladatelství The Crown Publishing Group, uvedl, že projevy vybral tak, aby Američanům přiblížil Ukrajinu. "Pokud chcete pochopit, kdo jsme, odkud pocházíme, co chceme a kam jdeme, tak se musíte více dozvědět o tom, kým jsme. A tato kniha vám v tom pomůže," slibuje Zelenskyj americkým čtenářům. Kniha vyjde v rámci projektu United24, který založil Zelenskyj a který koordinuje mezinárodní charitativní pomoc Ukrajině.

Zelenskyj, který je prezidentem od roku 2019 a dříve byl hercem, se stal po únorové ruské invazi v zahraničí tváří ukrajinského vzdoru. Od 24. února přednesl desítky projevů před zahraničními parlamenty, mezinárodními organizacemi a vládami, v nichž vyzýval k podpoře své napadené země.