Kate Middleton

Princezna Kate

Britská princezna Kate trpí rakovinou

Svět

Princezna Kate v pátek po mnoha spekulacích prozradila, jaký je její zdravotní stav. Manželka následníka trůnu ve videu, které zveřejnila na sociální síti, oznámila, že jí lékaři diagnostikovali rakovinu. Princezna z Walesu podstupuje chemoterapii.

Král Charles III. (Karel III.)

Karla III. si ho nechávají v nemocnici, Kate už je doma

Svět

Lékaři v pondělí propustili princeznu z Walesu Kate z nemocnice, kde byla téměř dva týdny kvůli plánované operaci břicha. Ve stejném zařízení jako ona je nadále hospitalizovaný britský král Karel III., který podstoupil minulý týden zákrok kvůli zvětšené prostatě.

Buckinghamský palác

Princ William a vévodkyně Kate ukázali novorozeného syna

Svět

Londýn - Princ William a vévodkyně Kate ukázaly světu své třetí dítě. Dnes v londýnské porodnici přivedla Kate na svět svého třetího potomka. Chlapec váží 3,8 kilogramu. Podle sázkařů by se chlapec mohl jmenovat Albert, Arthur, Jack nebo Fred.

Ilustrační foto

Svět

Na vévodkyni Kate se valí kritika. Co provedla?

Londýn - Vévodkyně Kate sledovala spolu s manželem princem Williamem finále tenisového Wimbledonu přímo na dvorcích Alla England Clubu. A fandila s takovým zápalem, že se zapomněla. A udělala parádní ostudu.

Aktuálně se děje

22. května 2024 21:44

Rusko z vládního webu smazalo změnu hranic v Baltském moři

Návrh ruského ministerstva obrany na revizi námořních hranic Ruska na východě Baltského moře byl ve středu odstraněn z vládního portálu, kde byl zveřejněn. Tento návrh vyvolal zmatek a obavy mezi členskými zeměmi NATO, jako jsou Finsko, Švédsko, Litva a Estonsko, uvedla agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy