Marcela Karleszová, tanečnice a matka herce Oskara Hese, byla manželkou Richarda Hese, choreografa a zakladatele taneční skupiny UNO, který zemřel ve věku 50 let. Absolventka Pražské konzervatoře, Karleszová působila v baletu Československé televize a byla členkou taneční skupiny UNO, jejíž řady zahrnovaly i známé osobnosti jako Richard Genzer, Jan Révai či Leona Qaša Kvasnicová.
Marcela Karleszová účinkovala se skupinou UNO v roce 1991 ve švýcarském muzikálu Keep Cool, který se dočkal 1270 repríz ve Švýcarsku a Německu. Diváci ji také mohli vidět v dalších muzikálech, jako jsou West Side Story, Dracula, Ginger nebo Fred. Jejím manželem byl Richard Hes, choreograf a zakladatel skupiny UNO, se kterým měla syny Olivera a Oskara. Oskar se stal hercem a po rodičích zdědil taneční nadání.
Mladý herec Oskar Hes (24) se stává jednou z nejzářivějších hvězd českého showbyznysu a je vyhledávaným talentem ve světě filmu. Co ale skrývá za svým charismatem a talentem v soutěži StarDance?
Otřesné týrání zvířat v Litoměřicích. Podezřelí si ho měli natáčet
Severočeská policie se zabývá otřesným případem možného týraní zvířat na Litoměřicku. Čin si měli podezřelí dokonce natáčet, s videozáznamem události strážci zákona pracují. Policie zároveň vyzvala veřejnost, aby nebrala spravedlnost do vlastních rukou.
Předpokládaným výsledkem skončila mimořádná schůze Poslanecké sněmovny, na které se opozice snažila vyslovit nedůvěru vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Kabinet, jenž získal důvěru poslanců teprve v polovině ledna, v hlasování obstál.