vražda

Policie ČR, ilustrační foto

Domov

NCOZ řeší nájemnou vraždu. Stíhána je trojice osob

Policistům se dostal na stůl případ objednané nájemné vraždy, ve kterém je stíhána trojice osob. Hlavní aktérkou je podle dostupných informací úřednice, která se chtěla zbavit svého manžela. V případě pravomocného odsouzení může padnout i výjimečný trest.

Policie SR, ilustrační fotografie

Slovenská policie vyšetřuje brutální vraždu v Bratislavě

Svět

Slovenská policie v pátek zadržela osobu podezřelou z vraždy, která v posledních hodinách otřásla Bratislavou. Šlo totiž o mimořádně brutální čin, pokud jsou tedy informace slovenských médií pravdivé. Policie se případem zabývá od čtvrtka.

Policie ČR, ilustrační fotografie.

Policie dopadla podezřelého z vraždy dítěte na nádraží v Hradci Králové

Domov

Policie ve čtvrtek vpodvečer zasahovala na hlavním nádraží v Hradci Králové, kde se stal násilný trestný čin. Později upřesnila, že došlo k vraždě nezletilé osoby. Provoz na nádraží byl omezen, zatímco strážci zákona pátrali po pachateli. Podezřelého se po několika desítkách minut podařilo dopadnout.

Policie ČR, ilustrační foto

Policie: Vražednou zbraň z Klánovic jsme našli u střelce z FF UK

Domov

Policie v pátek odpoledne oznámila, že zbraň nalezená v místě bydliště střelce z budovy Filozofické fakulty UK byla použita při dvojnásobné vraždě v Klánovickém lese. Potvrdila to balistická expertiza. K vraždě došlo minulý týden v pátek, zemřelo dvouměsíční dítě a jeho otec.

Vít Rakušan

Rakušan se zastal policie v případu vraždy v Klánovickém lese

Domov

Policisté v uplynulých dvou dnech pročesávali v souvislosti s páteční dvojnásobnou vraždou Klánovický les a hledali cokoliv, co by mělo něco společného s případem. Mezitím se na sociálních sítích začaly šířit dezinformace o tom, že totožnost pachatele je policistům známá. Reagovat musel i ministr vnitra Vít Rakušan (STAN).

Policie ČR, ilustrační foto

Vražda v Klánovicích: Les od rána pročesávají desítky policistů

Domov

Desítky policistů jsou od úterního rána v pražských Klánovicích, kde v pátek došlo k dvojnásobné vraždě, kdy jednou z obětí je malé dítě. Na místě probíhá rozsáhlá pátrací akce, potvrdila policie na sociální síti. Místní by proto neměli vstupovat do lesa.

Aktuálně se děje

22. května 2024 16:52

Rusko chce revidovat státní hranice. Pak to údajně popřelo

Rusko ve středu odmítlo zprávy o plánech na revizi státní hranice v Baltském moři. Podle agentury Reuters, která se odvolává na ruskou státní tiskovou agenturu RIA, to uvedl nejmenovaný vojensko-diplomatický zdroj. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy