Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dobré zprávy od veselé Veroniky Žilkové. Už je zase v pořádku

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Instagram Veronika Žilková

Veronika Žilková byla v posledních dnech omezena na pohybu, což jejím fanouškům neuniklo. Jsou totiž zvyklí, že jim herečka pravidelně předcvičuje. S berlemi to ale nešlo. Dokázala už herečka vyléčit bolavé koleno? 

Je to několik dní, co Žilková informovala o svém úrazu, který si přivodila během péče o čtyřnohého domácího mazlíčka. Realitu demonstrovala fotografií své nohy v ortéze.

"Dobré ráno všem, omlouvám se, ale delší dobu nebudeme cvičit. Moji pejsci se mi zamotali pod nohy, já přes ně nešikovně upadla a 'vyhodila' si koleno," prozradila držitelka Českého lva, které fanoušci ihned začali přát brzké uzdravení.

Známá herečka je vzápětí ujišťovala, že bude pracovat i se zraněnou dolní končetinou. "Představení ani natáčení neruším, jen přizpůsobuji berlím a pajdání. Těším se na vás," vzkázala maminka Agáty Hanychové.

Na začátku probíhajícího týdne pak měla dobré zprávy. Mohla totiž odložit berle. "Vesele z rehabilitace, již po svých," uvedla Žilková v pondělí na instagramu. Ve středu už fanouškům opět předcvičovala. "V 9 hodin cvičeníčko, těším se," dodala. 

Témata:  Veronika Žilková

Související

Aktuálně se děje

11:34

Červencové počasí. Třicítky se Česku nevyhnou, naznačili meteorologové

Skoro až do poloviny července, kdy už naplno poběží letní prázdniny, vidí meteorologové. Na dlouhé tropické epizody to zatím nevypadá, i když teploty chvílemi překročí třicítku. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy