Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Eva Burešová odrazila spekulace o příčinách vyřazení z Let's Dance

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Instagram

Eva Burešová už několik dní odpočívá a věnuje se rodině, protože v poslední epizodě ji vyřadili z Let's Dance, slovenské obdoby naší StarDance. Na sociálních sítích se rozšířily konspirační teorie o důvodech jejího vyřazení. Může za něj národnost? Sama herečka a zpěvačka se vyjádřila. 

Dalo by se říct, že na začátku fanouškových teorií mohla být sama Burešová, která v příspěvku na instagramu zvláštně poděkovala režisérovi Pepe Majeskému za to, že si ji do Let's Dance vybral. "Jsi velký frajer, že jsi vůbec takhle zariskoval a pozval Češku do vaši krásný země a světové show," napsala konkrétně. 

Poté se v komentářích objevilo, že její vyřazení z taneční show se dalo čekat, když není ze Slovenska. Herečka a zpěvačka se následně rozhodla ozvat. "Není to pravda, nevypadla jsem kvůli tomu, že jsem Češka. Vypadla jsem, protože ostatní tančili lépe," reagovala. 

Zajímavostí je, že Let's Dance se neobejde bez českého účastníka ani během nadcházejícího víkendu. Jako speciální host totiž naskočí do poroty Leoš Mareš.

"Upřímně, myslel jsem si, že nabídka na hostování v porotě Let's Dance je vtip. Co bych já tak asi mohl hodnotit v taneční soutěži, když jsem dokonce lepší zpěvák než tanečník," řekl moderátor s úsměvem pro slovenský deník Nový Čas. Nabídku ale přijal jako správný profík. "Producent a režisér si ale myslí opak, tak jsem nechtěl zklamat," dodal. 

Mareš sice zpochybnil svou znalost tance, ale sluší se připomenout, že před deseti lety se zúčastnil před kamerami České televize sedmé řady StarDance. S tanečnicí Katarinou Štumpfovou skončili na pátém místě. 

Témata:  Eva Burešová

Související

Aktuálně se děje

16. června 2025 15:48

Pastrňák a pět vyvolených. Češi oznámil první jména pro olympiádu

Čeští hokejoví fanoušci se od dnešního dne mají na co těšit. Zlatá obhajoba sice na mistrovství světa ve Švédsku a Dánsku nevyšla, ale lidé už se mohou těšit na další velký turnaj. V pondělí bylo oznámeno, kterých šest hokejistů se v únoru zúčastní olympijského turnaje v Itálii. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy