Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hana Gregorová odhalila problém dnešních děvčat. Co by si měla uvědomit?

Hana Gregorová
Hana Gregorová
Foto: reprofoto TV Markíza

Hana Gregorová už je v důchodovém věku, až by se dalo říct, že už nemá zapotřebí se někomu líbit. Pořád ale sleduje, co se děje všude kolem. Proto tak má jasno o tom, co je problémem dnešních žen.

Gregorová je z generace, která většinu života prožila bez počítačů a internetu. Vdova po českém herci Radoslavu Brzobohatém letos oslaví již 73. narozeniny. Zkušeností už má tedy spoustu, takže si může dovolit konstatovat následující.

"Dnešním problémem jsou podle mě hlavně sociální sítě, kde mladá děvčata hlídají svoje vzory a neuvědomují si, jaké jsou," řekla slovenská herečka v rozhovoru pro deník Nový Čas. 

Se svými zkušenostmi se rozhodla následovnicím poradit. "Vždyť samotné mládí je krásné, proto není třeba se stylizovat do něčeho, podle někoho, ale nejdůležitější je v životě zůstat sám sebou a pracovat s tím, co nám bylo shora dáno," dodala. 

Gregorová má rady komu předávat, protože z prvního manželství má dceru Rolu. Podruhé se pak vdala za již zmíněného legendárního herce, od jehož smrti letos uplyne 13 let. S Radkem Brzobohatým má syna Ondřeje, známého hudebníka. 

Témata:  Hana Gregorová

Související

Aktuálně se děje

8. května 2025 11:12

Pravda o životě syna Simony Postlerové po její smrti. Víme, jak dnes žije

Rok uplynul na začátku tohoto květnového týdne od náhlého úmrtí Simony Postlerové, která předčasně odešla ve věku pouhých 59 let. Zůstaly po ní dvě děti, přičemž nejasný byl zejména osud syna Damiána, který trpí poruchou autistického spektra. Jak se mu dnes daří? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy