Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jaromír Soukup zaútočil na citlivé místo Agáty Hanychové

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Instagram Jaromír Soukup

Agáta Hanychová se vrátila z dovolené na indonéském ostrově Bali, kde nabrala nové síly. Bude je potřebovat, protože právní bitva s expartnerem Jaromírem Soukupem zdaleka není u konce. Podnikatel se nedávno pokusil zasáhnout svou bývalku na citlivém místě. 

Soukup se totiž opřel do Hanychové, co se týká její role trojnásobné maminky. Na jeho slova upozornil web extra.cz. "Agáta Dopitová je známá proto, že je prý úžasná matka, kolik toho stihne. Já si o tom myslím své. Kolik toho stihne, o tom si myslím taky své. O tom, jak se chová ke svým dětem… si taky myslím své," svěřil se. 

Jak známo, někdejší mediální magnát je otcem nejmladšího z trojice Agátiných dětí. Influencerka má ještě nejstaršího syna Kryšpína se současným manželem Mirkem Dopitou a prostřední dceru Miu s exmanželem Jakubem Prachařem. 

Podnikatel si do dcery herečky Veroniky Žilkové rýpl v souvislosti s útoky, kterým podle svých slov čelí u soudu. "To jsou věci. Poslouchat, že jestli malé, když nejí, dávám druhé jídlo, nebo ji nechávám o hladu, to je vtipný. Ne, nechávám ji asi o hladu," prohlásil v nadsázce.

"Jestli jezdím s dítětem na výlety. Vůbec ne, je zavřená ve sklepě a tam pláče a já se tomu směju," pokračoval Soukup ve svém výlevu. "Nevím, co si ta paní představuje," dodal na adresu Hanychové.

Je zkrátka zřejmé, že soudní spor ohledně péče o jejich dvouletou dceru Rozárku bude nadále pokračovat v napjaté atmosféře. 

Témata:  Jaromír Soukup Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

1. října 2025 17:35

České řidiče potěší události ve Spojených státech. Horší je to s akciemi na burze

Dneškem americká vláda vstupuje do nového fiskálního roku, aniž by měla zajištěné financování. Po takřka sedmi letech totiž v USA nastává takzvaný „shutdown“, tedy doslova „vypnutí vlády“ právě kvůli nedostatku financí. Řada federálních agentur a úřadů dočasně omezí svůj chod, takže přechodně může narůst míra nezaměstnanosti. Agentura Bloomberg odhaduje, že ze srpnové úrovně 4,3 procenta by mohla narůst až na 4,7 procenta, pokud bude „shutdown“ trvat tři týdny. A to právě kvůli pozastavení pracovní činnosti zaměstnanců federálních úřadů a agentur, na jejichž platy nyní zkrátka nejsou peníze.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy