Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Je to špatné tam i tam. Maroš Kramár prozradil pravdu o vztazích s fanoušky

Maroš Kramár (herec)
Maroš Kramár (herec)
Foto: Instagram

Maroš Kramár se těší popularitě doma na Slovensku i u nás v Česku. Oblíbenost u diváků ale může mít i stinnou stránku, zvlášť v dnešní době sociálních sítí. Sympatický herec přiznal, že někteří lidé k němu mají výtky. 

Kramár ještě pamatuje doby společného československého státu, jehož existence je však již přes 30 let minulostí. Jeho profesní kariéra ale pokračuje takovým způsobem, že to vypadá, jak kdyby k rozpadu na dva státy nikdy nedošlo.

Oblíbený slovenský herec totiž úspěšně působí i v Česku. Nejvíce patrné je to na obrazovce České televize, kde už od roku 2009 moderuje oblíbený pořad Zázraky přírody. Mluví přitom česky, což mu vyčítají někteří lidé na obou stranách hranice.

Krajané vyčítají Kramárovi, že v pořadu nemluví rodnou slovenštinou. On se jim snaží vysvětlit, že to má svůj důvod. "Mladší nerozumějí, proto musím moderovat v češtině," prohlásil podle Nového Času

Známý herec a moderátor nicméně prozradil, že nepěkné zprávy mu chodí i od lidí z Česka. "Slováci mi píšou, proč mluvím česky, a Češi mi zase píšou - vrať se domů, ty slovenská čabajko. Je to špatné tam i tam," vysvětlil v Show Jana Krause. 

Témata:  Maroš Kramár

Související

Aktuálně se děje

28. října 2025 10:20

27. října 2025 15:30

Tragédie na D1: Zemřelo dítě při nedělní hromadné nehodě

Vážným zraněním, která utrpělo při nedělní hromadné nehodě na dálnici D1, podlehlo v nemocnici malé dítě. Tuto smutnou zprávu potvrdila v pondělí mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová. Přesný věk dítěte mluvčí nesdělila.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy