Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Josef Zoch bojuje s vážnou nemocí. Co jste o něm nevěděli?

Josef Zoch
Josef Zoch
Foto: Facebook Josef Zoch

Česko v uplynulých dnech oběhla špatná zpráva ohledně Josefa Zocha. Hvězda televize Šlágr bojuje s vážnou nemocí, která jí zásadně mění život. Zdravotní problémy jistě ovlivňují i volný čas zpěváka, který má hned několik koníčků. 

Jak jsme informovali, Zoch upozornil na zdravotní problémy na sociální síti. "Přátelé, ahoj. Život je někdy složitý, i když, jak zpívám, je nádherný... i mě potkala vážná nemoc, a tak moc času tady s vámi trávit nemůžu. Přesto věřím, že si ještě nějaké radosti užijeme a i zazpíváme. Děkuji předem za podporu, Pepa," napsal na svém profilu.

Hudebník, který svou kariéru započal v 80. letech s kapelami Country projekt a Country Jerome, má v českém country žánru pevné místo. Jeho písně oslovovaly publikum napříč generacemi a díky jeho pravidelnému vystupování na televizi Šlágr se stal jednou z jejích ikonických tváří.

Zoch také dodal dojemná slova na rozloučenou: "Ahoj přátelé, tak snad zase někdy, až bude lépe." Fanoušci na jeho oznámení reagovali stovkami povzbudivých zpráv, ve kterých vyjadřují podporu a přejí mu mnoho sil v boji s nemocí.

Zoch vyrostl v Orlíku nad Vltavou a je místním patriotem. Zdejší život samozřejmě zásadně ovlivňuje přehrada na řece. Vlastně tedy ani není divu, že se zpěvák před lety stal i kapitánem lodi. "Udělal jsem si zkoušky na řízení vyhlídkové lodě. Syn má na Orlíku parník a já mu dělám kapitána. V sezoně vozíme turisty po přehradě, je to fajn relax," sdělil pro Deník. 

Další kratochvílí známého zpěváka je malování. Podle svých slov už v páté třídě vyhrál okresní soutěž. Ani tady nikoho nepřekvapí, že tématem jeho obrazů jsou krajinné malby z oblasti Orlíku. 

Témata:  Josef Zoch

Související

Aktuálně se děje

11. července 2025 11:19

Jiří Krampol si dnešek představoval úplně jinak. Jedna věc je teď nejdůležitější

Přání pevného zdraví je tentokrát opravdu namístě. Jiří Krampol slaví právě dnes 87. narozeniny, ale podle nejnovějších informací rozhodně nemá náladu se bavit. Údajně ho totiž opět zradilo zdraví. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy