Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Karel Šíp se těší na mimořádného hosta. Víme, kdo přijde do Všechnopárty

Moderátor Karel Šíp v jeho pořadu Všechnopárty
Moderátor Karel Šíp v jeho pořadu Všechnopárty
Foto: Česká televize

Televizní diváci se na prahu nadcházejícího víkendu mají na co těšit. Karel Šíp totiž přivítá ve Všechnopárty, se kterou ji pojí dlouholeté přátelství. Jde navíc o jednu z největších legend českého šoubyznysu. 

Šíp se v závěru loňského roku po dvaceti letech vysílání dočkal v talk show vysněného hosta, když poprvé přišel slavný hokejista a olympijský vítěz Jaromír Jágr. Stěžovat si ale nebude ani na dámu, kterou přivítá v příštím premiérovém dílu Všechnopárty. Česká televize ho odvysílá v pátek.

Hlavním hostem nové epizody bude legendární herečka Jiřina Bohdalová. Doplní ji šlechtic a moderátor televizního cyklu Modrá krev František Kinský a talentovaná bobistka Patrícia Tajcnárová. 

Loni bylo velkým tématem, zda televizní Všechnopárty bude pokračovat i v letošním roce. Už několik týdnů je ale jasné, že ve vysílání má své místo stále. Čísla ukazují, že to bylo správné rozhodnutí, protože na Šípův pořad se stále pravidelně dívají stovky tisíc lidí. 

Šíp v listopadu oslavil se Všechnopárty dvě dekády nepřetržitého vysílání. 24. listopadu totiž uplynulo dvacet let od odvysílání první epizody. V začátcích pořadu byl ještě koncept jiný. Každý díl měl dané téma, jemuž se podřizoval výběr hostů. Dnes už tomu tak není. 

Témata:  Karel Šíp

Související

Aktuálně se děje

26. června 2026 5:00

Počasí: Meteorologové upřesnili předpověď na víkend, teploty mohou překročit čtyřicítku už v sobotu

Českou republiku čeká víkend s nádechem absolutního extrému. O nadcházející vlně veder toho bylo napsáno již mnoho, Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) však nyní vydal upřesňující předpověď a oficiální výstrahy, které situaci shrnují. Podle dostupných dat je zřejmé, že nás čekají dny, které mohou přepsat meteorologické mapy a historické tabulky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy