Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Marek Eben ve Varech. Fotky odhalily, jak moderátor tráví volný čas

Marek Eben
Marek Eben
Foto: Herminapress

Marek Eben patří každoročně k nejpracovitějším lidem během karlovarského filmového festivalu, ale neznamená to, že by neměl ani chvilku pro sebe či pro přátele. Jak teď moderátor tráví volný čas, pokud nějaký má?

Karlovarský festival není pro Ebena jen o pracovních povinnostech, najde se i čas na příjemné chvíle. Důkazem jsou fotky web expres.cz, na nichž byla jedna z tváří filmové přehlídky zachycena v útrobách restaurace Embassy. Hvězda StarDance se tam objevila v poměrně nečekané společnosti. 

U stolu totiž moderátor zasedl s fotbalisty, konkrétně s někdejším reprezentantem Vladimírem Šmicerem a jeho tchánem Ladislavem Vízkem či se současným trenérem národního týmu Ivanem Haškem. Dorazil i další bývalý internacionál Tomáš Ujfaluši. 

Jinak má ale herec v lázeňském městě, u kterého s manželkou žije, napilno. Velký večer ho čeká v sobotu, kdy letošní ročník festivalu, první po smrti dlouholetého prezidenta Jiřího Bartošky, vyvrcholí udělováním cen.

Jednu, konkrétně Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, si převezme švédský herec Stellan Skarsgård, jehož diváci znají například ze seriálu Černobyl či z filmu Nabarvené ptáče režiséra Václava Marhoula. Do Varů dorazil již včera. 

Témata:  Marek Eben

Související

Aktuálně se děje

18. ledna 2026 11:17

Další Turkův skandál? Povečeřel s Muradovem, tvrdí, že o jeho vyhoštění nevěděl

Filip Turek, čerstvě jmenovaný vládní zmocněnec a kandidát na ministra za Motoristy, se ocitl pod palbou kritiky kvůli společné večeři se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem. Na schůzce, které se účastnil i Patrik Nacher (ANO), vznikla fotografie, jež vyvolala poprask především kvůli Muradovovým potížím s českými úřady. Zápasník, známý i jako bývalý partner zpěvačky Moniky Bagárové, totiž čelí rozhodnutí o vyhoštění z České republiky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy