Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tomáš Vartecký zmizel z veřejného prostoru. Mlčí i Anna K.

Expartner Anny K. randí s pokojskou Martinou
Expartner Anny K. randí s pokojskou Martinou
Foto: Instagram

Hudebník Tomáš Vartecký, dlouholetý partner zpěvačky Anny K., prochází v posledních měsících složitým obdobím, které se zásadně odrazilo v jeho osobním i profesním životě. Nejviditelnějším znakem je jeho úplné stažení z veřejného prostoru – včetně sociálních sítí, odkud zmizely veškeré zmínky o jeho manželce Martině, s níž se oženil teprve v létě 2024.

Martina, někdejší hotelová pokojská, se s Varteckým seznámila právě v době, kdy hudebník po rozchodu s Annou K. přebýval v hotelu. Jejich vztah rychle nabral obrátky a vyvrcholil svatbou v srpnu 2024 na louce u Náchoda. Nevěsta tehdy zvolila netradiční černé šaty a tenisky. Po svatbě přijala příjmení Vartecká a stala se i jeho manažerkou.

Jenže už na podzim se začaly šířit zprávy o Varteckého problémech se závislostí, které vážně ohrozily jeho fungování v osobním i profesním životě. Situace dospěla tak daleko, že se na scénu vrátila Anna K., s níž Vartecký strávil předchozích 27 let.

Právě ona podle serveru Aha informací zorganizovala jeho nástup do léčebného zařízení a osobně ho tam odvezla. Její krok byl v hudební branži vnímán jako projev loajality a lidské solidarity.

O současném stavu Varteckého vztahu s Martinou panuje nejistota – oficiálně potvrzený rozchod sice neproběhl, ale kompletní odstranění společných fotografií z veřejných profilů tomu výrazně nasvědčuje.

Zpěvačka Anna K. zůstává k celé situaci zdrženlivá. „Nezlobte se, ale tuto situaci nechci nijak komentovat. Jen prosím všechny, aby Tomášovi drželi pěsti,“ uvedla v lednu.

Témata:  Tomáš Vartecký

Související

Aktuálně se děje

17. června 2025 17:12

Tragická zpráva ze Slovenska: Chlapec zemřel na parazita, který požírá mozek, zřejmě se nakazil na koupaišti

Slovensko zasáhla velmi smutná zpráva. Jedenáctiletý chlapec, který byl hospitalizován kvůli nákaze vzácným a extrémně nebezpečným parazitem známým jako „mozky požírající améba“, svůj boj o život prohrál. Podle informací z Národního ústavu dětských nemocí v Bratislavě dítě zemřelo navzdory maximálnímu nasazení lékařů a veškerého zdravotnického personálu.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy