AAA Auto

Ilustrační foto

Cena nabízených ojetin v srpnu meziročně stoupla o 20.000 korun

Cena nabízených ojetých aut v autobazarech a inzerci se v srpnu meziročně zvýšila o 20.000 korun na téměř 170.000 Kč. Ve srovnání s rokem 2019 se cena zvýšila o 26.000 korun. Počet prodávaných ojetin zároveň klesl zhruba o 20 procent na 90.000 vozů. Vyplývá to z analýzy společnosti Aures Holdings, která provozuje autobazary AAA Auto.

Aktuálně se děje

6. června 2026 16:21

Opustil těhotnou? Leoš Mareš po náloži kritiky musel vysvětlovat, jak to bylo

Televizní dokument mapující život moderátora Leoše Mareše u příležitosti jeho padesátin vzbudil mezi televizními diváky velký ohlas. Kromě kladných hodnocení se však objevila i řada nejasností a spekulací. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Filip Turek (Motoristé)

Pavel ve světě pomlouvá českou vládu, vztekal se v televizi Turek. Jde jen o vaše ego, vmetl mu Hřib

Mezi ústavními činiteli se rozhořel ostrý spor o to, kdo má Českou republiku reprezentovat na vrcholných setkáních mezinárodních organizací. Tato politická bitva, která se vede již delší dobu, se týká zejména nadcházejícího a hojně diskutovaného summitu NATO. Kvůli chybějící koordinaci a neshodám mezi vládním kabinetem a Pražským hradem se prezident Petr Pavel výjimečně zúčastní pondělního zasedání vlády.