Články k tématu: Česká televize

Jílková: Česká společnost je rozdělená. Popsala, jak je to v ČT s objektivitou a nestranností

dnes 12:07

Česká novinářka a televizní moderátorka, pro diváky známá také jako "Kotelnice", se vyjádřila nejen o palčivých problémech české společnosti, ale i o těch svých. „Jen v mém pořadu se lidé mohou osobně setkat s politiky," říká Jílková o pořadu ČT Máte slovo, který sama moderuje a postěžovala si na…

ĆT chce na TV Barrandov poštvat právníky? Soukup se naštval a vzkázal...

Aktualizovali jsme 19.3.2018, 22:01, včera 08:06

Praha – Spor mezi TV Barrandov a Českou televizí jen tak neskončí. Poté, co moderátor Jaromír Soukup ve středu opět tvrdě kritizoval veřejnoprávní stanici, ČT oznámila, že bude vše řešit právní cestou. Soukup ale rozhodl, že to tak nenechá a přešel do protiútoku.

Chudáčci lidé, demonstrovali za Kalouskovu televizi, spustil Zeman. A Kalousek si to nenechal líbit

18.03. 22:03

Praha – Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v rozhovoru pro TV Barrandov tvrdě kritizoval demonstrace za svobodu slova, které se ve středu odehrály na pražském Václavském náměstí a v dalších městech České republiky. Podle něj lidé ve skutečnosti demonstrovali za Kalouskovu televizi.

reklama

Čeští filmaři se naštvali na TV Barrandov: Soukup lže, snaží se vzbudit v lidech závist. My nejsme výdělkáři

18.03. 11:02

Praha - Asociace režisérů, scenáristů a dramaturgů (ARAS) se důrazně ohradila proti slovům šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa. Ten v jednom ze svých pořadů opakovaně útočil na veřejnoprávní Českou televizi i na tvůrce českých filmů.

Dusno kvůli ČT: Zimola se drsně pohádal s novinářkou. přidal se i Kalousek

Aktualizovali jsme 16.3.2018, 22:02, 13.03. 09:25

Praha - Kolem České televize (ČT) je rušno. Prezident Miloš Zeman veřejnoprávní stanici kritizoval ve svém čtvrtečním inauguračním projevu. umělci mu útok vrátili v sobotu při vyhlašování výsledků ankety Český lev. Do kritiky ČT se pustil i sociální demokrat Jiří Zimola. A reakce na sebe nenechala…

Komentář: Špiní Českou televizi, když ale přijde na lámání chleba, zaleknou se o ní diskutovat

Aktualizovali jsme 14.3.2018, 22:48, 14.03. 13:11

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Česká televize vyzvala své největší kritiky k diskuzi v pořadu přímo s jejím ředitelem Petrem Dvořákem. Plejáda odpůrců veřejnoprávního média od Martina Kolovratníka (ANO) po šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa ale pozvání nepřijala. Oslovení kritici ČT se tak stali…

Mádl se zastal ČT, pak si vyměnil názory s odpůrci

14.03. 15:52

Praha - V Praze a dalších městech České republiky by se dnes měly konat demonstrace na podporu České televize. Organizátoři poukazují na to, že je veřejnoprávní stanice terčem útoků politiků v čele s prezidentem Milošem Zemanem. k tomu, aby Češi vyšli do ulic, vyzval i herec a režisér Jiří Mádl.

Komentář: Herci se na Českém lvu nebáli a o politice nemlčeli. Kopli si však „vlastňáka“

Aktualizovali jsme 12.3.2018, 22:26, 11.03. 16:02

Komentář Miroslava Horkého – Sobotní slavnostní udílení filmových cen Český lev se neslo ve značně politickém duchu. Mnozí herci se nemohli smířit s inauguračním projevem prezidenta republiky, v němž se pustil do veřejnoprávní České televize, jež slavnostní večer vysílala. I když je herecké…

Žádáme, aby se veřejně omluvil. Zemana zkritizoval i český Pen klub

12.03. 13:59

Praha - Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v inauguračním projevu obvinil veřejnoprávní Českou televizi a některá média vydavatelského domu Economia z toho, že manipulují veřejným míněním. Vzápětí se strhla laviny kritiky, ke které se nejnověji přidalo české centrum mezinárodního PEN klubu.

Babiš už prý nebude napadat veřejnoprávní média

11.03. 16:28

Praha - Česká televize není podle premiéra v demisi Andreje Babiše v ohrožení a on se nechystá veřejnoprávní média nijak napadat.

Výzvu na podporu ČT podepsaly ne předávání Českých lvů stovky hostů

11.03. 14:27

Praha - Výzvu na podporu České televize (ČT), která vznikla mezi filmaři během příprav slavnostního předávání Českých lvů, podepsalo 370 hostů slavnostního večera.

Soukup vyhlásil České televizi válku

10.03. 09:58

Praha - Český miliardář a mediální magnát a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup se rozhodl vyhlásit válku České televizi. Ve svém pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa se od minulého týdne věnuje právě práci české veřejnoprávní televize. ČT si ale nenechala útoky jen tak líbit a po vzoru známého…

Komentář: Spravedlivý státník? Ne, Zeman vystoupil jako bořitel a zavelel k útoku. Jeho projev obsahoval zášť a manipulace

Aktualizovali jsme 8.3.2018, 22:09, 08.03. 20:02

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Ten, kdo očekával, že druhý mandát prezidenta Miloše Zemana bude umírněný, se šeredně spletl. Inaugurační projev, který spatra přednesl, nebyl státnický a nebyl důstojný. Největším Zemanovým prohřeškem bylo, že neměřil všem stejně a spravedlnost pro něj není univerzální…

ČT i Economia odsoudily Zemanovy útoky na média

08.03. 20:21

Praha – Prezident Miloš Zeman ve svém dnešním inauguračním projevu obvinil některá média z pokusů o manipulaci veřejnosti a neobjektivnosti. Česká televize i vydavatelství Economia, o kterých se Zeman konkrétně zmínil, útoky na média odsoudily.

Paranoidní Ovčáček? Předpověď počasí ČT označil za propagandu, lidé si z něj utahují

02.03. 16:04

Praha – Mrazivé počasí, které zasáhlo Českou republiku, přispělo také k divoké debatě o politice a České televizi. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček upozornil, že veřejnoprávní stanice „využila“ předpověď k vyjádření politických postojů. Jeho slova následně vyvolala vzrušenou diskuzi.

Soukup se navezl do ČT, ale pěkně se ztrapnil

Aktualizovali jsme 1.3.2018, 22:45, 01.03. 14:15

Praha - Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si v pořadu Kauzy Jaromíra Soukup opět vzal na paškál Českou televizi. Už v upoutávce na pořad sliboval, že odhalí velké tajemství financování České televize. Navíc poslal výhružná vzkaz jejímu řediteli Petru Dvořákovi. Samotný pořad byl opravdu…

Češi si kvůli hokeji natočili budíček. Čtvrtfinále s Američany vidělo půl milionu lidí

21.02. 13:56

Praha - Přenos čtvrtfinálového zápasu ČR-USA na olympiádě v Pchjongčchangu na ČT Sport dnes ráno od 4:10 hodin sledovalo zhruba půl milionu lidí. Ze všech diváků u obrazovek jich 84 procent sledovalo právě tento zápas.

Bratr olympioničky Ledecké kritizuje ČT: Smrt ČT! Měli by vás ukřižovat!

Aktualizovali jsme 20.2.2018, 22:01, 20.02. 10:13

Praha - S triumfem Ester Ledecké v superobřím slalomu na olympijských hrách v Pchjongčchangu nepočítala ani Česká televize (ČT). Její jízdu vysílala až ze záznamu mezi druhou a třetí třetinou hokejového utkání Česka s Kanadou. To pořádně rozzuřilo jejího bratra, který na adresu ČT nešetří kritikou.

S úspěchem Ester Ledecké nepočítala ani ČT, její zlatou jízdu vysílala ze záznamu

17.02. 13:32

Praha - S famózním úspěchcem Ester Ledecké na olympijských hrách v Pchjongčchangu nepočítala ani Česká televize (ČT). Její jízdu v superobřím slalomu vysílala až ze záznamu mezi druhou a třetí třetinou hokejového utkání Česka s Kanadou.

Vysílání v novém DVB-T2 spustí ČT v dubnu

13.02. 15:30

Praha - Česká televize zahájí letos v dubnu přechodové vysílání v novém standardu DVB-T2. V jediném dni spustí 20 vysílačů, které pokryjí 96 procent obyvatel a splní tak zákonem stanovené minimální pokrytí 95 procent populace.

Česká televize odvysílá diskusi historiků. Je to pokání za vysílání seriálu zlehčujícího čistky v SSSR

13.02. 10:09

Praha - Česká televize si napravuje reputaci a k ruskému seriálu Zapomenutí vůdci dodatečně uvede diskusi historiků. ČT porušila podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zákon o vysílání hlavně uvedením dílů o Lavrentiju Beriji, jednom z vykonavatelů politických čistek.

Česká televize získá ocenění za televizní tvorbu

12.02. 13:03

Praha - Seriály Bohéma, Svět pod hlavou a Trpaslík získaly nominaci a soutěží v kategorii nejlepší dramatický televizní seriál v rámci ceny Český lev. Všechny pocházejí z České televize (ČT).

Stříbrný sprint biatlonisty Krčmáře vidělo na ČT 1,18 milionu lidí

12.02. 11:57

Praha - Nedělní sprint biatlonistů na olympiádě v Pchjongčchangu sledovalo na ČT Sport 1,18 milionu diváků, což bylo 38 procent všech, kteří měli puštěnou televizi. Zatímco v sobotu udělala českým divákům radost třetím místem Veronika Vítková, v neděli si dojel pro stříbrnou medaili Michal Krčmář.

Česká televize porušila zákon? RRTV vadí, že odvysílala ruský seriál

12.02. 10:09

Praha - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) tvrdí, že Česlá televize porušila zákon, když odvysílala osmidílný ruský dokumentární seriál Zapomenutí vůdci z roku 2016, který zlehčuje stalinistické čistky.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací