Česko-Slovensko má talent

Silvia Vršková

Vítězem 12. ročníku Česko-Slovensko má talent je Silvia Vršková

Revue

Dvanáctý ročník soutěže Česko Slovensko má talent opět přinesl fascinující vystoupení. Na obrazovkách se představilo sedm finalistů, mezi kterými diváci rozhodli prostřednictvím SMS hlasování o tom, kdo si odnese titul nejlepšího. A tady je vítěz tohoto ročníku.

Aktuálně se děje

17. ledna 2026 12:47

17. ledna 2026 10:08

Nikola Hezucká prozradila, proč Patrik nechtěl fanouškům prozradit diagnózu

Nikola Hezucká, vdova po předčasně zesnulém moderátorovi Patriku Hezuckém, se rozhodla pro otevřenost a sdílení svého smutku s veřejností. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

ODS si volí nové vedení. (17.1.2026)

OBRAZEM: Červíček na sjezdu ODS odstoupil z boje, post prvního místopředsedy připadl Portlíkovi

Jednání o novém vedení ODS na pražském kongresu přineslo zvrat, o kterém se na sjezdu v zákulisí podle informací serveru EuroZprávy.cz spekulovalo celý den. O post statutárního místopředsedy se měla původně utkat dvojice silných kandidátů – senátor Martin Červíček a starosta Prahy 9 Tomáš Portlík. Červíček se však na závěr svého nominačního projevu rozhodl z boje odstoupit a vyzval delegáty, aby podpořili jeho soupeře Portlíka.